anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obsługa klienta

MAMY ROZWIĄZANIE!
107210703
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Chciałam zapytać, czy ktoś kiedykolwiek spotkał się z sytuacją, kiedy kupujący wystawia 1 gwiazdkę sprzedawcy za obsługę klienta , bez żadnego komentarza, żadnej treści, nie oceniając transakcji i towaru, a sprzedawca piszę, że wnioskuje o jakieś roszczenia, bo komentarz jest bezpodstawny. Czy klient nie może ocenić sprzedawcy i kontaktu z nim? Co ma tu do tego prawdziwość, czy zasadność (podkreślę - nie było komentarza, tylko ocena sprzedawcy 1 gwiazdka). To są odczucia i poczucie klienta, że zostaje źle traktowany.

Nadmienię, iż sprzedawca niemal treściami różnymi w wiadomościach do kupującego zmusił kupującego do usunięcia tej gwiazdki, spowodował psychiczną utratę zdrowia.

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35
107210703
#7 Wielbiciel#

Chyba jesteś sprzedawcą.....ale nie w tym sprawa.

jedno pytanie..

Gwiazdka została usunięta. Pytam czy to nadal widnieje, czy jak usunięta to od razu nic nie ma u sprzedawcy?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@107210703 On nie jest sprzedającym trudno to określić i skomentować, ale odpisują Ci sprzedający- w zdecydowanej większości. 

oznacz moderatorów
107210703
#7 Wielbiciel#

Zauważyłam....

 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@107210703 nie, jestem osobą prywatną tylko kupuję na allegro ale znam realia co ten glupi system ocen potrafi zrobić ze sprzedażą i jak patologiczne jest allegro i co potrafią odpalić kupujący. Masz uzasadnione podstawy do negatywa proszę bardzo ale żyjemy w państwie prawa dorośli ludzie odpowiadają potem w sądzie za to co piszą w necie w sądzie allegro ci nie pomoże obronić swojej pustej subiektywnej opinii a będzie jak sąd zasądzi. Sprawa wygląda tak że kupujący przyzwyczaili się do bo ja se mogę w necie wszystko bo jestem anonimowy i zazwyczaj tak jest aż się któryś przypadkiem ze ściana nie zderzy a potem płacz no jak to do sądu i jak to przegrana sprawa...

oznacz moderatorów
107210703
#7 Wielbiciel#

Albo tak, albo inaczej.....kupujący też ma argumenty.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@107210703 Wg opisu to pracownik były u sprzedającego, ale mocno jedzie na kupujących a zresztą .....szkoda słów....😫 Sprzedający akceptują regulamin  Allegro więc wiedza co i jak a nie że zacytuje tu wg tego u góry "spuść kupującego na drzewo", sama osąd czy warto polemizować???😡

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@107210703  Ten tylko z sądami pracownik sadu? nie pójdzie do sądu przez obniżenie gwiazdek a niby za co na jakiej podstawie, Allegro umożliwia i ma prawo to wystawać, komentarz nie obraża i wg zwrócone środki9nie wiem czy słusznie) niczego tu nie wygra.

oznacz moderatorów
107210703
#7 Wielbiciel#

czy jak dokonałam wszystkiego, co sprzedawca sobie życzył - zwróciłam mu koszty i usunęłam tę gwiazgkę - czy po usunięciu opinii jest to od razu niewidoczne? Sprzedawca od razu nie ma tych obniżających punktów, czy procentów, czy jak tam mu liczą?

 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@107210703 jak usunęłaś to nie wlicza się to w statystyki i jest dobrze. @LEW433 to jakie kupująca miała motywy do wystawienia to sąd rozsądzi i lepiej by były dobre, merytoryczne i zgodne z prawem bo potem tyłek kogoś zaboli a nie musi, tylko trzeba się wpierw zastanowić co się robi bo jakoś nie przekonuje mnie argumemtacja pt to skoro miala pani tyle nieścislości w procesie zakupu to czemu ich pani nie opisała? A bo mi sie nie chciało pisać... zostawię bez komentarza to że 99% zakończy na straszeniu sądem albo próbie przekupstwa za zmianę nie znaczy że tobie się akurat ten 1% wścieknięty na system allegro nie trafi

oznacz moderatorów
107210703
#7 Wielbiciel#

Za dużo filozofii....miała , nie napisała, bo też nie ma takiego obowiązku. Jeśli allegro daje możliwość różnych opcji opinii to kupująca wybrała taki, a nie inny i nie musi robić wszystkiego.

Dowody na kontakt ze sprzedającym są, maila są, brak kontaktu jest. Próby kontaktu i prośby pisemne są. Pytania pisemne są. Sprzedawca nie odpowiada, nie podejmuje próby rozwiązania problemu na zgłoszenie sprawy itd.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@107210703 to dobrze że są ale jak widzisz niczym sie nie podparłaś z tych dowodow bo nawet nie wiemy co zrypał sprzedawca by ci przyznać czy nie rację. Realia allegro wyglądają tak jak pisałem czyli kupujący robi tak a se wstałem lewą noga to se walne opinię z czapy złośliwie bo mogę... wyżyje się na sprzedawcy niech ma gorzej odemnie. Przedstaw sytuację podaj konkrety niewykluczone że dostaniesz szczerą merytoryczną odpowiedź nawet popierającą twoje racje. Ja nie lubię cwaniactwa, a kupujący potrafią sobie zrobić np taki przypał co opisywane jest na forum przyklad kupuje a potem dostajesz wiadomość sprzedawco rabat czy negatyw? Albo odbiera paczkę i zglasza brak zawartości on nie będzie zglaszał reklamacji do przewoźnika mimo że paczka odebrana zero śladu manipulowania, ganiasz się wtedy z reklamacją 30dni by dostac pismo od lrzewożnika nikt przy paczce nie majstrował jak nie miałeś nagrywanego pakowania to allegro jemu wyplaci protect i tobie doliczy do rachunku jeszcze ci negatywem kupujący poprawi przykład z ost tygodnia po takim zgłoszeniu zawartość cudownie odnaleziona ale w dyskusji napisane nagranie z pakowania zostanie zgloszone na policję z art 286 oszustwo. Takie akcje podobne się patologicznie mnożą wręcz więc się nie dziw reakcji niewyklucozne że twój sprzedawca zachował się jak cham ale ty nie przedstawiłaś dowodów. Na tym forum już takie akcje widzieliśmy że można albo ciężkiej wścieklizny dostać albo ze śmiechu paść że ktoś wykazał się ciężką głupotą. @LEW433 nie zasłaniaj się tym tworem regulaminopodobnym bo wszyscy wiedzą że ten kto toto pisał to prawo albo naginał tak że zaraz pęknie albo był nieuk i partacz. Ale podejrzewam celowość.

oznacz moderatorów
107210703
#7 Wielbiciel#

:-)...dziękuję

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@107210703 a jeszcze tylko taką sytuacje opiszę w wakacje na forum wpadł jakiś użytkownik z tekstem ratunku sprzedawca grozi mi sądem etc też na zasadzie ja tu poszkodowany zero materialu dowodowego mnie tu sądem straszą, jak się okazało w trakcie długiej pyskówki bo zwęszył to sprzedający, który udostępnił screenshooty z wiadomości między nimi ten co darł się bija mnie najpierw sprzedającego zwyzywał potem szkalował poleciały też oszczerstwa i chyba jakieś groźby karalne - transakcja osoba prywatna a osoba prywatna na lokalnie. Sprzedający też sie odgryzał ale mniej bluzgami rzucał. Efekt ten co krzyczał biją dostał od moderacji permabana na konto ten drugi też by dostał ale po ostrzeżeniu że jak nie przestanie danych osobowych publikować jednak przestał ale zapowiedział że tego pierwszego z powództwa cywilnego ścignie. Cały wątek moderacja wykastrowała bo zaczęły już takie psykówki latać pomiędzy użytkownikami że zaraz polowa forum by bana dostała za lamanie regulaminu. Jak widzisz jesteśmy sceptyczni teraz jak ktoś wpada i nie przedstawiając dowodów zaczyna po kims innym jechać że tamten go sądem straszy @107210703 sprzedawcy podchodzą do tego na zasadzie ten co krzyczy biją to pewnie ten co nabroił sytuacja oczywiście się zmienia jak padają konkrety.

oznacz moderatorów
107210703
#7 Wielbiciel#

Bajkopisarstwo. Nie było tematu. 

Każdy ma argumenty i każdy ma takie samo prawo do obrony.

Nie było żadnych podstaw do niestosownego zachowania sprzedającego i tyle. Każdy ma prawo do szacunku i normalnego kontaktu, i nie tylko wszędzie jest kwestia zarobku. Ocenię może podlegać wszystko, nie tylko zgodność towaru z opisem.

P.S. Proszę już nie odpisywać. Nie chcę już tych opisów.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ten jegomość to już tak ma, nie masz czego się obawiać, dajesz mu karmę pisząc z nim.🙁

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A pomyślałaś jak ktoś inny chce kupić i skąd ma wziąć opinię o sprzedającym? czyli zostawić tylko pozytywy- to po co opinie?

oznacz moderatorów