anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

obserwowane aukcje - usunięto sortowanie po cenie

Lunei
#9 Pomysłodawca#

Witajcie, Allegro usunęło - uwaga!!! - NAJRZADZIEJ używane sortowanie...Przecież sortowanie po cenie jest w każdym możliwym serwisie jako jedne z podstawowych! Jak można uznać je za nieważne. Rozmawiałam z allegro - napisali, ze w aplikacji tez usuną! 🙂

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie to sortowanie było najważniejsze... np. w obserwowanych mam 20 produktów (większość pow. 100zł ale mam 5 obserwowanych aukcji wkładów do długopisów gdzie ceny są od 5 do 8zł... ale dzięki sortowaniu po cenie były obok siebie, sortowanie wg daty dodania - mhm... a jeśli dodam wkłady, potem, gumki, potem zeszyty i znowu wkłady? to nie bedą obok siebie.... albo sortowanie po nazwie? - wkłady mają różne nazwy np. wkład Frixioni, Frixioni wkład, Pilot Frixioni wkłady....  - są w różnym miejscu... i gdzie tu logika?? Mamy używać CTRL+F??

Dodajcie kilkanaście ofert z różnych kategorii i próbujcie coś odnaleźć.... tragedia.

Czy ja jestem jedyna której to przeszkadza?

Dlaczego to zostało usunięte? W jaki sposób usunięcie sortowania po cenie poprawiło funkcjonalność allegro? Czy sortowanie po cenie jakoś blokuje, zapycha serwery allegro?? Czy zajmuje tyle pamięci, miejsca? Bo jeśli nie to zlitujcie się i przywróćcie sortowanie obserwowanych po cenie...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Knowhere
#21 Demiurg#

@Lunei Szczerze, to chyba nigdy w obserwowanych nie użyłem sortowania po cenie, a przynajmniej nie przypominam sobie takiej sytuacji. Z reguły sortuję po czasie do końca. Także gdybym nie wpadł na ten wątek, to pewnie nawet bym o tym nie wiedział.
Obok sortowania masz box "szukaj oferty" (wyszukiwanie odbywa się również po notatkach, które możesz dodać do każdej obserwowanej oferty), więc Ctrl+F nie jest koniecznością.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Lunei
#9 Pomysłodawca#

@Knowhereczyli wychodzi na to, że tylko ja jestem jakaś dziwna bo sortuję obserwowane po cenie... ehhh... 

 

ja używałam bo wydawało mi się najbardziej logiczne... najtańsze na górze - drogie na dole... nie rozumiem co to usunięcie miało dać allegro - czy sposób sortowania spowalnia pracę serwerów czy coś?

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Lunei Nie mam pojęcia, ale allegro zazwyczaj usuwa opcje, z których mało kto korzysta. Ja nigdy nie miałem potrzeby sortowania po cenie (to robię na listingach, gdy czegoś szukam). Ważniejsze jest dla mnie, aby kończące się najwcześniej były na górze.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

justader2
#8 Zapaleniec#

Mi bardzo tej opcji brakuje, zwłaszcza gdy chcę kupić jakiś produkt po jak najniższej cenie, a każdy sprzedawca inaczej go nazywa...

oznacz moderatorów

Client:38296320
#8 Zapaleniec#

Sprawa zakończona, ładowarkę wreszcie otrzymałem. Ale proszę uważajcie na tę tzw. firmę

oznacz moderatorów