anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

obserwujesz ofertę, w której pojawiły się Monety Allegro ... "powiadomienie"

Caly_1
#9 Pomysłodawca#

a co mnie to qr.. obchodzi? że sie tak wyraże. na czym kolwiek ten program "monety" miałby polegać - NIE CHCE O TYM WIEDZIEC.!!! 

nastepny nagabywacz po "przypomnieniach dla ułomów" nt. produktów w koszyku...

W "Zgodach na powiadomienia" mam zaznaczone tylko :

"Ogólne" > "Aktualizacje Allegro"  a po przejsciu do "Obserwowane oferty" nie ma nic nt. monet

ewentualnie "Dla kupującego"(którym wciąż nie jestem) > gdy nie wygram aukcji i przebicie oferty .

Poza tym sa szaro-nieklikalne ptaszki -niemajce nic wspolnego z "Monetami".

 

Jak to wyłączyć ?

 

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

A c..j wie, mam wyłączone powiadomienia mailowe i także przychodzą. 😞

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Caly_1 Cześć. Pod każdym mejlem masz podany bezpośredni link do ustawienia konkretnych powiadomień, spójrz: 

ko_alka_0-1649877092157.png

Ustawienia powiadomień obserwowanych ofert znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/obserwowane/oferty# 

ko_alka_1-1649877351497.png

Jeśli po wyłączeniu powiadomień wciąż przychodzą do Ciebie takie wiadomości, to upewnij się proszę, że konto na którym wyłączasz powiadomienia, to konto powiązane z tym konkretnym adresem mejlowym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Caly_1
#9 Pomysłodawca#

A szanowna Moderatorko, przeczytasz coś ze zrozumieniem czy tylko będziesz odpowiadała na zasadzie kopiuj&wklej  - tak "byle było, byle by sie nazywało że jest odpowiedziane" ?

bo o tym linku wspomniałęm w czwartym wersie wersie piszac o "(...)a po przejsciu do "Obserwowane oferty"(...)" , co z kolei  wykonałęm to jako pierwsze po otrzymaniu tego  tzw. "przypomnienia" i:

NIE nie ma tam nic na temat  "MONET" .

Jest natomiast o cyt:" Informuj mnie o ważnych wydarzeniach w moich ofertach: bliski czas zakończenia, zmiana ceny, ponowne wystawienie oferty przez sprzedającego."

Nie chcę wyłączać poiwadomienia o "ponowne wystawienie oferty przez sprzedającego"

oznacz moderatorów

blackninja10
#7 Wielbiciel#

Podpinam się. Nikt nie używa obserwowanych żeby mieć informacje o monetach. Beznadzieja

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kiedyś czytałem że allegro wprowadza zmiany aby klienci dostawali jak najmniej niechcianych meili co przeczy temu co robią obecnie.

oznacz moderatorów