anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena dla sprzedającego - jak dodać pozytywny komentarz do gwiazdek?

kiwinwch
#7 Wielbiciel#

Witam

Zakupiłem artykuł  transakcja + przesyłka 5 gwiazdek.  Zakupiony przedmiot  po 30 min uległ awarii.Kontakt ze sprzedawcą  e mail ze szczegółowym opisem zdarzenia.Dnia następnego z samego rana dzwoni sprzedawca który informuje mnie, że nie ma co się ceregielić prosi mnie o odesłanie uszkodzonego urządzenia, on wysyła natychmiast nowy. W ostatnim zdaniu usłyszałem pan wybrał u mnie artykuł, a ja dołożę starań aby mieć u pana stałego klienta. Po dwóch godzinach otrzymałem e mail od sprzedawcy że towar został wysłany. 

Moje pytanie wystawiłem opinie na zasadzie gwiazdek. Ale teraz jestem zobowiązany do dodania czy uzupełnienia bardzo pozytywnej opinii o sprzedawcy . Ale jak to zrobić ?!

Proszę o pomoc

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Poproś Allegro na czacie lub przez formularz o usunięcie oceny. Po usunięciu będziesz mógł ją wystawiać ponownie w nowej wersji; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kiwinwch No jak dałeś 5 gwiazdek to wystarczy, jesteś zadowolony, sprzedawca także.

oznacz moderatorów

kiwinwch
#7 Wielbiciel#

Tak racja  gwiazdki powinny być wystarczające. Zresztą otrzymałem status stałego klienta więc  skorzystam z tego przywileju.😉

Dzięki za szybką odpowiedź.Pozdrawiam.

Ps.  Zapomniałbym 10 min temu otrzymałem nowe urządzenie. Sprzedawca status MEGA👍.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

W sumie gwiazdki wystarczają by pokazać co się myśli o sprzedawcy jakaś notka z poleceniem jest na pewno mile widziana będziesz ją mógł napisać przy następnych zakupach u tego sprzedawcy .Teraz to musiałbyś go o usunięcie opinii i jeśli by się zgodził to wystawienie innej takiej jak byś na daną chwilę chciał.

oznacz moderatorów