anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocenianie i czytanie ocen

Cstrike2008
#8 Zapaleniec#

Witam,

Czy może nie warto uruchomić filtry "gwiazdkowe" patrząc na oceny produktów? **piiip**s zrobił to już 100 lat temu a allegro nadal jest w tyle. Dzięki temu klikamy na 1 czy 2 gwiazdki i czytamy dlaczego kupujący je wystawił. Nikt nie ma czasu przeglądać 1000 ocen produktu szukając tej jednej wady która rzeczywiście może sprawić że nie kupi produktu. W moim przypadku wszyscy pisali jaka to klawiatura jest piękna i doskonała, po czym ja jako gracz opisałem że nie nadaje się do użytku przez profesjonalnych graczy albo nawet pół-profesjonalnych. Klawiatura hybrydowa okazała się tanią podróbką membranowej co nie daje możliwości używania wielu kombinacji klawiszy na raz. Niestety nikt tego nie przeczyta to trzeba by przeglądać setki komentarzy.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

LEW433
#21 Demiurg#

@Cstrike2008  Każdy ma taką możliwość i czytając oceny sam musi podjąć decyzję Oceny są datowane i można przeczytać i stare i nowe i itd wg gustu

oznacz moderatorów

Cstrike2008
#8 Zapaleniec#

Cstrike2008_0-1592061812539.png

Da radę zaznaczyć gdzie to zrobić?

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Cstrike2008 A jeśli kupujący nie dodał żadnego komentarza opisowego, tylko przywalił po jednej gwiazdce bo miał takie "widzimisię", to co wtedy?🤔

Klawiatura hybrydowa jest tanią podróbką mechanika? Przecież one różnią się zasadą działania (hybryda to połączenie mechanika i membranówki).
Skoro nie działa kombinacja wielu klawiszy naraz, to widocznie klawiatura nie obsługuje funkcji anti-ghostingu (chociaż nawet w tych, które jej nie miały, nie spotkałem się z problemami przy naciśnięciu wielu klawiszy jednocześnie).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Nic z tym nie zrobisz takie możliwości daje mu regulamin Allegro

oznacz moderatorów

Cstrike2008
#8 Zapaleniec#

o jezu ludzie. Wtedy po prostu wyświetla się 1 gwiazdka bez komentarza. Ale to nadal oznacza niezadowolenie klienta

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Cstrike2008 Twierdzisz, że jedna gwiazdka przy np. kosztach dostawy za 8,99 (allegro paczkomat), to też niezadowolenie klienta?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Cstrike2008
#8 Zapaleniec#

To też nie ma nic do tematu. Jeśli jest 1 gwiazdka i brak komentarza to każdy normalny pominie. Ja szukam gwiazdek 1-3 komentarzy które są prawdziwe. Teraz i tak ktoś może wystawić 1 gwiazdkę bez powodu ale nie widzimy dlaczego. Komentarz by dodał do tego więcej sensu

oznacz moderatorów

Cstrike2008
#8 Zapaleniec#

P.S. w tej klawiaturze nie działa "W" + "spacja" + potem wciśnięcie "4" co w CS:GO oznacza kucak + chodzenie do przodu i chęć użycia granatu 😄 - podstawowe funkcje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Cstrike2008 Grant jest niebezpieczny Uważaj zrobisz sobie i innym krzywdę🤣

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Cstrike2008 Czasem grywam w CS-a, więc nie musisz tłumaczyć. Ale u mnie na taniej klawiaturze zwącej się Natec Medusa 2 (lubię klawiatury z niskim skokiem/profilem oraz dużym enterem i małym backspace'em) nie ma takich problemów;]

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere A ja lubie blondynki z normalnym "enterem" i bikini skokiem

oznacz moderatorów

Cstrike2008
#8 Zapaleniec#

porównanie niskiego profilu z ghostingiem jest... nie do tematu 😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Cstrike2008 Niczego nie porównywałem. Uzasadniłem tylko dlaczego mam akurat ten model klawiatury (za grosze), a nie jakąś tzw. gejmingową za 500+, która daje +50 do skilla i +20 do FPS, bo ma napis "gaming" i RGB;]

Tak czy owak ghostingu w tej taniej klawiaturze nie doświadczyłem.

 

@LEW433 To fajnie, cieszę się.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Cstrike2008
#8 Zapaleniec#

Nie nie spoko. Fajnie że są klawiatury w anti-ghosting. Tylko temat dotyczy tego że chciałbym to najpierw znaleźć w komentarzach użytkowników zanim zakupię. Wtedy sprzedający ma o jeden koszt wysyłki mniej, kupujący o jeden koszt odsyłający mniej i wszyscy są szczęśliwi. Przez to że nie doczytałem się negatywnych komentarzy jak głupi kupiłem klawiaturę która blokuje klawisze niezbędne mi do gry. Nawet nie patrzę na ceny teraz, brałem pierwszą lepszą bo padła mi podczas turnieju i nawet nie myślałem za dużo. Zrobiłem szybki zwiad co znaczy "hybrydowa".... ze zwiadu wynikało że hybryda > mechanik. Z rzeczywistości --> hybryda = membrana. Jest mi smutno że brakuje filtrowania gwiazdek i fajnie jakby je wprowadzili. Więcej nie wymagam. To zwykła oszczędność kasy i problemów dla wszystkich 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Cstrike2008 Tak z ciekawości, jaki to model klawiatury?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Cstrike2008
#8 Zapaleniec#

Nie mam nic do Genesis, bo ich klawiatura Thor 300 blue jest MEGA fajna. Ale jako że padł mi klawisz W, postanowiłem szybko na turniej kupić Thor 200 RGB... jak się okazało, hybryda to wielki niewypał. Dlatego kupię od nich ponownie na zapas 300 BLUE + moja wróci z serwisu. Niestety nie ma co kombinować. Lepiej brać sprawdzone i tyle.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Cstrike2008 Nie lepiej było kupić przełącznik (albo mieć jakieś na zapas pod ręką), zamiast całej klawiatury?
Moim zdaniem kierowanie się opiniami z komentarzy na allegro jest mało miarodajne. Czasem lepiej zajrzeć do jakiegoś dużego sklepu, np. https://www.morele.net/klawiatura-genesis-genesis-thor-200-rgb-5652296/?sekcja=reviews&reviews_rate=... albo poszukać testów danego sprzętu (niekoniecznie w polskim internecie);]

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

KostekMax
#10 Popularyzator#

Nie no mogliby już się rozwinąć trochę i zlikwidować te łapki i zostawić oceny gwiazdkowe/punktowe z pełną opcją sortowania wg wybranej kategorii oceny.

Swoją drogą kupować coś opierając się tylko na opisach sprzedawców z Allegro to proszenie się o kłopoty.
Tutaj to masówka w fałszywych opisach. Np właśnie wpisałem sobie "smartband gps" i zaczynają wyskakiwać masowo śmieci które nawet przy GPS nie stały 🙂
Dlatego przed zakupem z Allegro zawsze sprawdzam dany produkt na jakiejś innej stronie np producenta.

oznacz moderatorów

Cstrike2008
#8 Zapaleniec#

To dobra metoda. Ale ja dużo czytałem o klawiaturach hybrydowych i teoretycznie powinny stać wyżej niż mechaniczne. Ale gdzie stoją? W dole pełnym łez. To nawet nie jest blisko klawiatury mechanicznej która daje 100% anti-ghosting

oznacz moderatorów