anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 2 miesiecy nie moge wznowic sprzedazy, przez absurdalne tlumaczenie.

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Witam, sytuacja wygląda tak, że kilka miesięcy temu przez zawirusowany komputer nie miałem dostępu do wszystkich kont i nazbieralo się trochę dyskusji. Oczywiście po powrocie, czyli już miesiąc temu wszystko wyjaśniłem, każdemu użytkownikowi zwróciłem wszelkie środki, ale oczywiście zostali jacyś atencjusze, którzy zapomnieli albo im się nie chciało zamknąć dyskusji. No i sprawa ciągnie się już p0nad miesiąc mimo, że z każdym z kim miałem się rozliczyć środki zostaly zwrócone. W odp allegro dostaje najpierw, że muszę wyjaśnić dyskusje z innych kont. Prosząc w takim razie o wznowienie sprzedazy na tym który nie ma ograniczeń dostaje znowu odpowiedz, że muszę wyjaśnić rzekome z ar.t 2.12 tylko nic mi to nie mówi, leci już 2 miesiąc a ja nie mogę wznowić sprzedaży. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Monika__L
#15 Entuzjasta#

nie wznowisz na zadnym jesli nie odblokujesz tego na ktorym masz nieposprzatane

oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

No dobrze, ale co ja jeszcze mogę zrobić? Skoro użytkownicy stawiający dyskusje nie odpisują kd kilku tyg mimo, że dostali środki albo towar, bo pewnie zapomnieli albo im się nie chce? Tak samo co oznacza  2.12 i 8.7

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Jeśli dostali środki przez allegro finanse to dyskusja powinna zamknąć się automatycznie

jelsi się nie zamknęła to zamknie się sama 30 dni od otwarcia więc czekaj 

oznacz moderatorów

CypisOfficial
#10 Popularyzator#

No to już minął taki czas, a dostaje wiadomość o art  2.12 i 8.7. Co ja jeszcze mam niby zrobić, przecież to wygląda tak jakby celowo nie chcieli mi wznowić sprzedaży.

oznacz moderatorów