anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od dziś możesz wykorzystać do 15 kart podarunkowych w jednej płatności

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dotychczas w ramach jednego zamówienia można było płacić jedną kartą podarunkową Allegro.

Od teraz przy jednej płatności możesz wykorzystać więcej niż jedną kartę podarunkową – maksymalnie 15. Nie dotyczy to zakupów w aplikacji mobilnej. Kwota zakupu, który opłacisz kartami, nie może przekroczyć 4000 zł. Karty podarunkowe wciąż można wykorzystywać tylko na Allegro (nie na Allegro Lokalnie). 

Wiemy, że wielu z Was ucieszy ta zmiana i na pewno ułatwi świąteczne zakupy na Allegro! 🎄 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
45 ODPOWIEDZI 45

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@agamaa81  W takim razie prześlij proszę zrzut ekranu i numery kuponów na karty@allegro.pl, zweryfikujemy tę sytuację! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

agamaa81
#8 Zapaleniec#

Niestety chciałam zrobić zakupy dzisiaj, bo oferta, którą obserwuję ma dzisiaj 6 monet. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@agamaa81 W takim razie możesz jeszcze sprawdzić, czy uda Ci się połączyć karty podarunkowe np. w innej przeglądarce lub po wyczyszczeniu plików cookies. 

Czy po kliknięciu w [szczegóły] nie otwiera Ci się okno z możliwością zaznaczenia kart?

Zrzut ekranu 2023-01-18 o 16.33.48.png

Jak to dokładnie u Ciebie wygląda?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

agamaa81
#8 Zapaleniec#

Screenshot_2023-01-18-16-37-32-51_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@agamaa81 Sprawdź, czy możesz zaznaczyć oba kupony również w innej przeglądarce. Jeśli nie, to w celu dalszej weryfikacji napisz na kupony@allegro.pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

agamaa81
#8 Zapaleniec#

Niestety na żadnej przeglądarce nie działa 

oznacz moderatorów

kacperkowalka98
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj chyba jest jakiś błąd w allegro bo mi też przestało automatycznie łączyć karty gdzie w grudniu nie było z tym problemów. pozdrawiam 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kacperkowalka98 @agamaa81 wyjaśniam to z zespołem technicznym, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kacperkowalka98 @agamaa81 czy mogę poprosić Was o przesłanie zrzutu ekranu z widocznym całym oknem przeglądarki? Będzie to konieczne do zweryfikowania problemu przez dział techniczny. Zrzuty możecie przesłać na adres spolecznosc@allegro.pl 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

agamaa81
#8 Zapaleniec#

Ja wczoraj przesłałam na kupony@allegro.pl. Ale chyba udało się już naprawić ten błąd, bo dzisiaj karty mi się już zsumowały. Niestety monety, które wczoraj były dostępne za zakup interesującej mnie ofert dzisiaj już są niedostępne. Także jestem stratna.

oznacz moderatorów

kacperkowalka98
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam błąd już naprawiony do 14 był problem i już go nie ma pozdrawiam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kacperkowalka98 @agamaa81 dziękuję Wam bardzo za informację! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Trance_Energy18
#7 Wielbiciel#

Witam, w jaki sposób mogę poprosić o wymianę kuponu s powrotem na monety?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Trance_Energy18 napisz proszę do nas w tej sprawie za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:78154029
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj (18/02) Mam dokładnie ten sam problem w aplikacji. Mam 3 karty podarunkowe po 50 pln, ale przy zakupie mogę wybrać tylko jedną z nich.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:78154029 W aplikacjach mobilnych łączenie kart podarunkowych nie jest jeszcze dostępne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

KubusPuchatek19
#9 Pomysłodawca#

Zakład pracy planuje wypłacić pracownikom benefity z „zfśs” kartami podarunkowymi.

Robiliśmy ankietę w przedsiębiorstwie wsród pracowników i generalnie pracownicy z dużą niechęcią odnieśli się do kart podarunkowych różnych stacjonarnych hipermarketów (gdyż jeden ma blisko drugi daleko do konkretnego hipermarketu, potrzeby też rozmaite: jeden woli market budowlany drugi spożywczy itp), ALE...

Pracownicy ENTUZJASTYCZNIE odnieśli się do kart podarunkowych Allegro (gdyż na 50 pracowników tylko 1 pracownik NIE korzysta z allegro „i nie zamierza w przyszłości”).

Pracownicy chwalą pomysł i mówią że na allegro można kupić wszystko i można kartą podarunkową zapłacić za wszystko, więc taka karta (cyt.) „działa jak normalne pieniądze na koncie bankowym” (/cyt).

Mam pytanie: czy jest szansa na wyemitowanie w przyszłości Kart Podarunkowych Allegro o nominałach 21zł, 22zł, 23zł, 24zł, 25zł, 26zł, 27zł, 28zł, 29zł i 30zł?

Takie „nominały” przydałyby się np. przy przyznawaniu przez zakład pracy świadczeń pieniężnych z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (zfśs) gdyż można byłoby „wypłacić” wartość kilkusetzłotowego bonusa z dokładnością do jednej złotówki.

Obecnie można „przyznać” 20zł lub dowolną kwotę od 40zl wzwyż, ale tylko „pełnymi dziesiątkami”.

„Wyemitowanie” innych „nominałów” sprawiłoby, że oferta która „już jest dobra” stałaby się „doskonała”.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież jak Ci nie pasuje nominał karty możesz dopłacić przelewem, po co takie ....złotówki??/

oznacz moderatorów

KubusPuchatek19
#9 Pomysłodawca#

@LEW433  napisał(a):

Przecież jak Ci nie pasuje nominał karty możesz dopłacić przelewem, po co takie ....złotówki??/


owszem, po stronie klienta tak to działa

ale ja spytałem z pkt widzenia kadr zakładu pracy. Obecnie możemy zakupić taką ilość kart podarunkowych jaką chcemy i "wypłacić" benefity "zfśs" ale tylko "pełnymi dziesiątkami" (np. 250+100+20= 370, by przyznać 370zł benefitu) czyli "jak w bankomacie". Nie możemy jednak przyznać np. 374 zł musi być 370 albo 380.

Oczywiście wiemy, że pracownik może sobie wykorzystać tę kwotę dowolnie i że niewykorzystana część karty "nie przepada", ale nie tego moje pytanie dotyczyło.

oznacz moderatorów

KubusPuchatek19
#9 Pomysłodawca#

pomysł zakupu kart allegro podsunął nam pracownik który ma na koncie bankowym egzekucję komorniczą. Spryciarz kupuje karty podarunkowe "sam dla siebie" i tymi kartami opłaca zamówienia na allegro. Jak dokona zwrotu to pieniądze nie są zwracane "do banku" ale "na konto usera w allegro" przez co NIE dochodzi do _nadmiernej_ egzekucji komorniczej. Oceniliśmy to działanie jako "nie tylko" _legalne_, ale także "zgodne z zasadami współżycia społecznego", więc bardzo nam przypadło do gustu.

oznacz moderatorów