anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od jakiegoś czasu po wyszukaniu nie widzę listy ofert sprzedających z mojego koszyka.

krycha_kr
#8 Zapaleniec#

Witam.

Od jakiegoś czasu po uruchomieniu wyszukiwania nie widzę listy ofert od sprzedających, których produkty mam w koszyku. Te oferty były widoczne w formie kafelków powyżej listy rezultatów wyszukiwania. Przyznam, że to jedna z fajniejszych funkcji kiedykolwiek dodanych przez Allegro a ostatnio nie widzę aby działała. Czy została usunięta?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krycha_kr ta opcja wciąż jest dostępna, upewnij się proszę, że masz rozłączone te same oferty:

la_nika_0-1659443854353.png

Jeśli w miejscu, gdzie u mnie jest napisane "połącz te same oferty" jeśli masz rozłącz te same oferty, kliknij w to proszę i propozycje ofert sprzedającego z koszyka powinny być widoczne.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krycha_kr
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź. Opcję łączenia ofert mam zawsze wyłączoną, jednak propozycji sprzedawców z koszyka nie ma. Sprawdziłem to dosłownie przed chwilą 😕

Nawet szukałem w ustawieniach konta, czy tego przypadkiem nie da się wyłączyć.

Odświeżenie okna przeglądarki poprzez CTRL F5 też nic nie daje.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krycha_kr dziekuję za wiadomość! Wyjaśniam to i wrócę tutaj gdy tylko otrzymam odpowiedź.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krycha_kr wracam z odpowiedzią. Sprawa jest skomplikowana, ponieważ ta funkcja jest wciąż testowana, dlatego można trafić na różne jej warianty. Jeśli jesteś w grupie, której nie wyświetlamy tej karuzeli to przykro mi, ale konieczne będzie czekanie, aż test się skończy, żeby ta funkcja wróciła.
W tej chwili działa to w taki sposób, że karuzela wyświetla się tylko po dodaniu przedmiotu Partnera do koszyka i wejściu w tę samą kategorię i wpisaniu frazy z tytułu oferty, która jest w koszyku lub po wejściu w dowolną kategorię, w których sprzedający ma oferty i wpisaniu frazy, która jest również w tytułach ofert sprzedającego w tej kategorii.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krycha_kr
#8 Zapaleniec#

Chyba się poprawiło...

Przykładowy test - wrzuciłem do koszyka przedmiot:
https://allegro.pl/oferta/20g-kamienie-amarantowe-do-wosku-swiec-sojowych-12127478480

Następnie wyszukałem hasło: stearyna
Wczoraj nie miałem rezultatów, dziś wyświetliło mi 3 propozycje od tego samego sprzedawcy.

Nie wiem co Pani zrobiła, ale zaczęło działać xD

Dzięki za pomoc!

Pozdrawiam,

Krystian

oznacz moderatorów