anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od kiedy liczymy czas na zwrot pieniędzy za zwrócony produkt?

rado1985
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Od czasu odstąpienia od umowy zakupu(zwrot).

oznacz moderatorów

rado1985
#7 Wielbiciel#

Czyli mam rozumiec jeżeli minie 14 dni od zgłoszenia zwrotu i dalej nie otrzymam pieniędzy jak postapic dalej

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Najlepiej otworzyć dyskusje przez Allegro, zwróci zaraz.

oznacz moderatorów

rado1985
#7 Wielbiciel#

Czy ta dyskusja musi byc rozpoczęta minimum po 14 dniach ?? Minęło 10 w dyskusji zadałem grzecznie pytanie kiedy dostanę zwrot skoro paczka juz dotarła do nich i dostałem z automatu wiadomość ze została zarejstreowana i nic nie dostałem wiecej

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dyskusja może być podjęta 1godz po zakupie ale poczekaj do końca terminu, jeśli masz wątpliwości że zwróci to otwieraj.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@rado1985 po 24H od otwarcia dyskusji na dole pokaże Ci się niebieski napis ,, poproś o pomoc ... ,, skorzystaj z niego .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Kupujący ma 14dni na zgłoszenie zwrotu i 14 dni na odesłanie zwrotu od momentu zgłoszenia, kupujący ma 14 dni na zwrot środków od momentu zgłoszenia zwrotu ale może się z tym wstrzymać do momentu odebrania paczki ze zwrotem. Zwrot środków od sprzedającego przez allegro idzie 2 do 3 dni od zlecenia zwrotu bywa że może iść dłużej 

oznacz moderatorów

rado1985
#7 Wielbiciel#

Zrezygnowałem z zakupu kilka dni po nim zgłosiłem zwrot paczka doszła została odebrana 2 stycznia mija 14 dni od zgłoszeni zwrotu jeżeli jie otrzymam pieniążków zwrotnych do 2 stycznia jak postąpić dalej

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@rado1985 Wszystko Ci napisałem jak, to są sprzedajacy co Ci odpisują i oni nie chcą dyskusji.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@rado1985 nie porzucaj dyskusji do wyjaśnienia problemu .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@rado1985 tzn że do 2 stycznia włącznie sprzedawca ma zlecić zwrot kasy przez allegro więc ma jeszcze czas. 2 stycznia załóż dyskusję jak kasa nie wpłynie 

oznacz moderatorów

rado1985
#7 Wielbiciel#

Dziękuje czyli czekam do 2 stycznia pozdrawiam dzięki za informacje 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@rado1985 Jeżeli masz wątpliwości że nie zwróci możesz w każdej chwili otworzyć dyskusję.

oznacz moderatorów