anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od miesiąca nie otrzymałam mojego zamówienia, co mogę zrobić?

Ulenka1967
#7 Wielbiciel#

Witam 16 02 2021 roku zamowiłam buty za 73 zł z przesyłaka i do tej pory nie otrzymałam nic?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

Ulenka1967  nawet na przesyłkę z Chin to trocę dlugo . Otwórz dyskusję , szybko się dowiesz .

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa zgłoś w nim problem i zażądaj niezwłocznej dostawy lub zwrotu całej wpłaty. Po 24 godzinach do sporu włączy się Allegro i zdyscyplinuje sprzedawcę.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Ulenka1967 Napisz coś więcej, masz śledzenie przesyłki? może podaj linka do tych butów

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Co na to sprzedawca?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Ulenka1967 Miesiąc czasu z Chin to chyba nie tak długo ,jak sprzedawca wysłał zwykłą paczką to tak idzie . Sprawdź jaki czas podawał sprzedawca i skąd było nadanie. Sprzedawca odpowiada za dostawę a jako klient sprawdzaj zawsze skąd kupujesz towar i jakie są warunki dostawy. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ulenka1967 Od kogo, napisz coś więcej, jaki był czas dostawy w ofercie?

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Pytasz na forum o to czy nie otrzymałaś nic. Po co? My tego nie wiemy. 

Napisz po ludzku posta z pytaniem to może Ci ktoś odpowie. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ulenka1967 chętnie Ci pomogę, jednak na koncie, z którego napisałaś nie widzę takiego zamówienia ani na Allegro ani na Allegro Lokalnie. Czy możesz podać numer oferty?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@Ulenka1967 - chcąc otrzymać jakąś konkretną pomoc to musisz coś konkretnie napisać.

Nawet 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Ulenka1967 A ja sądzę że ci na nich nie zależy.... jakby zależało to byś czytała odpowiedzi i udzieliła więcej informacji....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów