anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odebrałem anulowaną paczkę poniewaz myślałem że przyszła inna paczka

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:91478167
#8 Zapaleniec#

Jak z tematu, Odebealem paczkę przez pomyłkę myśląc że odbieram etui, Niestety  zobaczyłem i widzę że to od sprzedawcy  od którego anulowałem paczkę, Natychmiast odstawiłem paczkę do skrytki i zamknąłem, ponieważ to Nie ta przesyłka którą chciałem, Poinformowałem o tym sprzedawcę że jego paczka czeka na kuriera, Czy  grozi mi cokolwiek? Czy moge byc spokojny jezeli   odstawiłem paczkę do skrytki i zamknąłem ją?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:91478167 otworzyłeś skrytkę i zamknąłeś czyli system odnotował odebranie przesyłki ... no brawo . Na wyświetlaczu paczkomatu masz przyciść ,, mam zastrzeżenia do przesyłki ,, trzeba go nacisnąć i wówczas masz pewność ,że paczka wróci do nadawcy . Teraz wirtualnie masz paczkę , a fizycznie jej nie masz .Dzwoń na infolinię Inpost i wyjaśniaj sprawę i to w miarę szybko ....

oznacz moderatorów
Client:91478167
#8 Zapaleniec#

juz to zrobiłem, opisałem całą sytuacje w chatcie

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz także opcję zadzwonienia na infolinie jak nie wiesz co zrobić.

oznacz moderatorów
Client:91478167
#8 Zapaleniec#

Wykonałem obie opcje, Podałem numer przesyłki,  Czy jezeli pokaże tez  dowody im, ze zamówiłem akcesoria do innego smartfona, niz z anulowanej paczki, moze to pomoc?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:91478167 już więcej nic nie rób i tak dużo nabroiłeś , jeśli zrobiłeś wszystko jak piszesz paczka pewanie wróci do nadawcy ... no pod warunkiem ,że w międzyczasie ktoś jej nie wyjął nadając swoją paczkę bo skrytka wirtualnie była pusta .

oznacz moderatorów
Client:91478167
#8 Zapaleniec#

wiem, ale Pomylić sie zawsze można, to była sytuacja troche z mojej winy jak i sprzedawcy, pamietam jak do mnie dzwonił i  mu mówiłem by jej nie przysyłał, a ja myslalem że to zupełnie inna paczka

oznacz moderatorów
Client:91478167
#8 Zapaleniec#

Zrobione! wytłumaczyłem całą sytuację,  teraz sprzedawca powinien też otrzymać paczkę, Poinformowałem go o tym

oznacz moderatorów