anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odmowa przyjęcia zwrotu 2 razy - a pełen zwrot srodkow

Client:81388890
#7 Wielbiciel#

Witam, miesiąc temu kupiłem od jednej osoby 2 pola męskie Lacoste, nastąpił zwrot odstąpienie bez podania przyczyny, paczka odesłana, sprzedający odmówił przyjęcia paczki, później po mojej prośbie wysłał jeszcze jeden kod zwrotu, i tak samo odmowa przyjęcia paczki, dostałem pełen zwrot środków na konto, a kontaktu z sprzedającym nie mam, nie odpisują na allegro, na emaila , a telefonu nikt nie odbiera, na SMS nikt nie odpisuje . Dostałem pełen zwrot o 2 pola Lacoste, co sądzicie ? Minęło już 3 tygodnie od drugiego podejścia wysłania paczki zwrotnej i brak jakiej kolwiek oznaki życia od strony sprzedającego xd 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:81388890 No i czym się martwisz > nie chciał przyjąć, jego sprawa > włóż w folię, schowaj w piwnicy, niech leży > brak kontaktu, to też nie Twoje zmartwienie > dostałeś pełen zwrot i po sprawie > zwróciłeś, paczka należy do sprzedającego > a że odmówił przyjęcia > kto bogatemu zabroni?🤔

oznacz moderatorów

Client:81388890
#7 Wielbiciel#

No tak tylko pytanie czy mogę to ruszyć teraz, żeby nie było że do mnie za miesiąc się odezwie ? Jak sądzicie .?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:81388890 zachowaj jakikolwiek namacalny dowód podjęcia próby kontaktu i zapomnij .

oznacz moderatorów