anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odmowa przyjęcia zwrotu

Client:49819019
#7 Wielbiciel#

Cześć. Zamówiłem kurtkę, jednak okazało się, że jest trochę za duża. Początkowo miałem jej nie zwracać, ale zgłosiłem zwrot towaru pod koniec upływu czasu. Po wysłaniu zwrotu do sprzedającego po kilku dniach sprzedający odmówił przyjęcia zwrotu, ze względu na brak metki oraz, że kurtka jest przesiąknięta zapachem kuchni. Kurtka nie była przeze mnie używana. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Przy zakupie konsumenckim nie ma prawa odmowy przyjęcia zwrotu, załóż dyskusję >masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zerwanie metek z towaru oznacza przekroczenie normalnego zarzadu rzecza czyli zostala nie przymierzona a uzywana i jest to opinia ukokiku. Sprzedawca pomniejszy zwrot 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Znałem taką jedną Panią, szefową księgowości nota bene. Kupowała na potęgę rzeczy, przychodziła do pracy w tych ciuchach z metkami - wystającymi z ubrań... Takie rzeczy są niestety na porządku dziennym... A Ty sprzedawco spolegliwie połóż uszy po sobie i przyjmuj zwrot zwracając środki w 100%, bo klient może...

Może randka się nie udała i ktoś nie chce wiązać wspomnień z tą rzeczą... Nie wiadomo. Jedno jest pewne - szacunku do samego siebie i drugiej osoby w narodzie coraz mniej... 

oznacz moderatorów