anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Odmowa wysyłki - za odmowę zakupu poza Allegro.

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

Prośba o przeczytanie mojego posta. Nie zarzucam sprzedawcy, że prowadzi sklep online, tylko to, że wmawia mi, że towaru nie może wysłać bo go nie ma i zwraca pieniądze, podczas gdy w innym sklepie handluje dokładnie tymże towarem po cenie o 50 zł wyższej.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Odmowa wysyłki - za odmowę zakupu poza Allegro.

Idź do rozwiązania
#9 Pomysłodawca#

To jest chamstwo, miałem identyczny przypadek: kupiłem, zapłaciłem a sprzedawca odmówił mi wysyłki towaru twierdząc że go nie ma, wytknąłem  mu kłamstwo w żywe oczy i podałem link do innej aukcji gdzie sprzedaje towar który ja zakupiłem i zapłaciłem.

[edycja] nic z tym nie zrobiło, według nich jeśli zwrócił kasę to wszystko w porządku. Po dwóch dniach ten sprzedawca napisał o zwrot prowizji podając powód że to ja się rozmyslilem z zakupu, zaprzeczylem temu, zapłacił prowizję od towaru którego odmówił mi wysyłki i dostał sromotnym negatywny komentarz, oczywiście dyskusję zostawiłem nie rozstrzygniętą.

[edycja] nic mi nie pomogło w tym sporze, wręcz przeciwnie, uważało że wszystko jest zgodne z normą.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odmowa wysyłki - za odmowę zakupu poza Allegro.

Idź do rozwiązania
#9 Pomysłodawca#

"Wsparcie po zakupowe to czyste kłamstwo, nieuczciwy sprzedający kpi z kupującego i nie ponosi za to żadnych konsekwencji. Nigdy obsługa Allebagna nie pomogła w sporze z nieuczciwym  sprzedającym !!!!"

"tak można to skomentować, kasa, prowizja, kasa, prowizja, kasa i tyle się liczy."

"Usunęliście wszystkie negatywne komentarze z dawna i teraz nawet najgorszy jest "świętym". Taka sytuacja boli bo to się powtarza !"

"KUPUJĄCY NIE MA ŻADNEJ POMOCY CZY OCHRONY PRZED CWANIAKAMI Z [edycja]  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

A już myślałem, ze to tylko moje sprzestrzeżenia i ja tylko takim biednym samotnym żuczkiem jestem 😉 To Ty ziomek ciesz się, że jeszcze nie  zostałeś  wyzwany od niepełnosprawnych umysłowo, podłego łgarza i podłego kłamcy. Co z tego, że zgłaszałem sprawę do allegro, jak oni nic z tym nie robią. Zerknij na odpowiedzi tego typa na negatywne oceny na jego koncie.

Zajrzyj tutaj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/ostrzegam-przed-zakupem-vol-2/m-p/58203#M...

Co z tego,że serwis nakazuje wykonać regulaminowe zalecenia jak sprzedawca zlewa zupełnie te uwagi  w dyskusji. Polożyłem krzyżyk na te 19 zł, nie  przepuszczałem, że za taką kwotę mozna się tak zeszmacić. 🙂 Ale nie dam mu jeszcze spokoju. Tak długo by jak najwiecej userow go poznało. 

Odpowiedz
Ładowanie...