anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odmowa wysyłki

Client:43797930
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie mam pytanie z natury jak to ugryźć, wczoraj wygrałam licytacje, zapłaciłam od razu kwota wysyłki jedna to była 8 zł druga 26, wybrałam tańsza opcję, natomiast osoba od której kupiłam "pakę ciuszków" napisała do mnie, że wkradł się błąd i nie jest reale, aby taka paczkę wysłać za 8 zł. i mam dopłacić do paczki za 26zl. Przez allegro już dopłacić nie można, nie chce być stratna tą różnice, więc co można zrobić w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:43797930  Możesz :

1. Domagać się wysyłki z podanym kosztem - powinna sprawdzić przed. Ale jak odmówi to niewiele możesz zrobić poza napisaniem do allegro i wystawieniem negatywnego komentarza ( chyba że to Allegro Lokalnie - wtedy nie możesz nawet wystawić komentarza)

2. Dopłacić poza allegro - bank-bank ( przelewem). ALE jeżeli jest to normalne Allegro jest to omijanie prowizji bo płaci sie również prowizję od wysyłki.

Nie napisałaś na jakim portalu dokonałaś zakupu...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:43797930
#8 Zapaleniec#

Niestety allegro lokalne. Mam w zasadzie kawałek i stwierdziłam, że mogę podjechać sama zobaczymy jaka będzie reakcja na to. Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Ja bym się cieszył gdyby ktoś chciał odebrać zakup osobiście. Nie muszę pakować, pieprzyć się z wysyłką...

oznacz moderatorów

Client:43797930
#8 Zapaleniec#

Niestety odbiór osobisty nie wchodzi w grę, więc dopłaciłem do przesyłki i od tego momentu cisza. Poprosiłam o nr nadania, zapytałam czy paczka wysłana i zero odpowiedzi. Ktoś wie w jaki sposób mogę rozpocząć dyskusję przez Allegro? Dodam, że to allegro lokalne.. chyba nigdy więcej przez to nie kupię, strasznie ograniczone.

 

oznacz moderatorów