anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odpowiedź na odpowiedź sprzedającego pod oceną

MAMY ROZWIĄZANIE!
wierszu3
#2 Obserwator#

Witam,

sprzedający pod komentarzem oceny o nim może zrobić odpowiedź. Czy można zrobić odpowiedź na jego odpowiedź? Napisał, że mój komentarz jest bezzasadny i odniósł się do kwestii, która nie była przyczyną negatywnej oceny.

Dzięki

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mdrogeria
#21 Demiurg#

wierszu3 odpowiedź na odpowiedź do odpowiedzi na odopwiedź sealed Masz prawo do wystwienia subiektywnej oceny i sprzedający również może ją skomentować 

oznacz moderatorów
wierszu3
#2 Obserwator#

Tzn., że jeżeli będzie taka sytuacja, że sprzedający nie wyśle mi zakupionego towaru i napiszę ocenę negatywną np. "sprzedający nie wysłał towaru, za który zapłaciłem", to sprzedający może odpowiedzieć np. "Komentarz bezzasadny, nie ponosimy odpowiedzialności za spóźnienia autobusów MZK"? I pif paf poszło nad staw? Sprzedający nie ponosi za nic odpowiedzialności? W szczególności za swoje komentarze? Jak dla mnie to trochę dziwna praktyka.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@wierszu3 Nie możesz napisać odpowiedzi do odpowiedzi, ale jeśli odpowiedź sprzedawcy jest niezgodna z rzeczywistym przebiegiem transakcji, jest kłamliwa, zawiera Twój nick, inne dane osobowe, albo narusza zasady w jakikolwiek inny sposób, możesz poprosić Allegro o usunięcie takiej odpowiedzi, przy czym wystawiony przez Ciebie komentarz pozostanie widoczny; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0...

oznacz moderatorów
wierszu3
#2 Obserwator#

I o takie rozwiązanie mi chodziło, nie wiedziałem, że jest taka możliwość. Dziękuję.

oznacz moderatorów