anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odroczona płatność - Sprzedawca ma mniej towaru niż deklarował w aukcji. Z 3 sz. wysłał tylko 1 szt.

pcgyver
#7 Wielbiciel#

Witam!

Co mam zrobić w sytuacji gdy przy odroczonej płatności dostarczona ilość towaru jest mniejsza niż zakupiona?

Dokonywałem już zwrotu niedostarczonego towaru kupionego za pomocą odroczonej płatności i tam jest informacja, że przy odroczonej płatności dla firm można dokonać jedynie całościowego zwrotu.

Od sprzedawcy dostałem informację:
"Właśnie sprawdzam możliwy sposób, podejrzewam, że tutaj jest inna sytuacja, ponieważ nie ma zwrotu, a nastąpi zwrot środków za 2 szt. Muszę tylko sprawdzić na który rachunek wówczas dokonywany jest zwrot."

Pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pcgyver Podaj mi proszę dokładny numer zamówienia, którego dotyczy Twoje pytanie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pcgyver
#7 Wielbiciel#

Witam!
Chodzi o zakup 96f333f0-98bb-11ec-82c0-d50729265b31
3 x A KABEL DISPLAY PORT 15m v1.1 PRZEWÓD DISPLAYPORT

Do zapłaty 351,45 zł

oznacz moderatorów

pcgyver
#7 Wielbiciel#

Czy coś w tej kwestii słychać?
Pozdrawiam

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pcgyverw przypadku zamówień z odroczoną płatnością (EPT) nie zwrócisz części zamówienia. Możliwy jest tylko zwrot całego zakupu. W mejlu pozwrotowym przekazujemy obydwu stronom transakcji szczegółowe informacje na temat zwrotu dla zamówienia z odroczoną płatnością. 🙂 

W tej sytuacji najlepiej, abyś wypełnił formularz zwrotu - zaznacz to, co podpowiada formularz, a pozostałe kwestie zwrotu środków uzgodnij ze Sprzedającym. Powinien zlecić zwrot za towar, którego nie dostarczył. Jeśli nie wie, jak to zrobić, może się z nami skontaktować. Pomożemy. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów