anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odrzucenie reklamacji przez sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
summertime_me
#8 Zapaleniec#

Dnia 09.12.2022r kupiłem odkurzacz przyszedł niekompletny, otworzyłem dyskusje sprzedawca twierdzi, że podczas wysyłki wszystko było. Sprzedawca zgłosił reklamację do InPost przyszła decyzja o odrzuceniu. Złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, sprzedawca ją odrzucił pisząc "Bardzo mi przykro nie mogę uznać Pana reklamacji i żądania ponieważ wysłaliśmy do Pana paczkę z prawidłową zawartością która została dostarczona w InPost" poprosiłem o pomoc allegro stwierdzili, że nie mają kompetencji sądu aby podważyć decyzje przewoźnika i, że swoich praw mogę dochodzić na drodze cywilno-prawnej. Stąd moje pytanie i prośba co powinienem zrobić? Bo już mi ręce opadają. 

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42
starling_shop
#14 Krzewiciel#

@WTRiker "Bawią mnie natomiast osoby które piszczą na prawo i lewo jakie to wszystko jest złe, drogie i niesprawiedliwe. Allegro to świadomy wybór a nie zło konieczne."

A mnie bawią osoby, które tak pasywnie podchodzą do wszystkiego w czym uczestniczą. Dokładnie z tego powodu ten kraj jest aktualnie w ruinie.


Jakby do Ciebie przyszedł sąsiad i przy okazji Cię okradł to też machnąłbyś ręką bo właściwie to wpuszczając go do domu powinieneś liczyć się z tym, że zawinie przy okazji złotą biżuterię?

 

"Celowo nie wskazuje konkretnej treści. "

Dziwne żebyś wskazał coś, co nie istnieje.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Idź do rzecznika!

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów