anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odstąpienie od umowy przez sprzedającego i ankieta allegro.

lukvsop
#7 Wielbiciel#

Witam

Drugi albo trzeci raz spotyka mnie sytuacje gdzie sprzedający wycofuje się ze sprzedaży. Zaznacza że to ja rezygnuje. Dostaje potem ankiety co mi się nie podoba i jaki powód. Brakuje mi tam opcji „inne z opisem”, albo „sprzedający wycofał się z umowy”. Wydaje mi się że taka statystyka wycofań z umowy sprzedającego mogła by być prowadzona, może zdyscyplinowało by to solidność ofert. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Jak sprzedawca może zaznaczyć, że Ty rezygnujesz, skoro to on nie wywiązuje się z umowy? Nie ma takiego prawa. Jakie tam konkretnie masz powody? Zawsze zaznaczaj taki powód, który wskazuje na winę sprzedawcy.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96  Zawsze zaznaczaj taki powód, który wskazuje na winę sprzedawcy. Bo...?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pinsplash Bo autor pytał o przypadki, kiedy sprzedawca wycofuje się ze sprzedaży.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, można było inaczej napisać. Np. tak:

W takim przypadku zawsze zaznaczaj taki powód, który wskazuje na winę sprzedawcy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Jesteś kolejnym sprzedawcą, który próbuje mi dyktować, co i jak mam pisać 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, nie, nic ci nie dyktuję. Zgadzam się z @terazauto, że popełniłaś błąd stylistyczny.  Każdy ma prawo pomylić się. 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Oj, żeby tak wszyscy sobie nawzajem wytykali tego rodzaju "błędy stylistyczne", ale nie, tylko ja mam uważać na każdą kropkę, na każdy przecinek. Zaczynasz się czepiać, jak wiesz kto 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, poczytaj Gadane, pod innym względem niż zwykle, to zobaczysz jak użytkownicy wytykają sobie błędy. Ortograficzne, stylistyczne, literówki, do wyboru, do koloru. Polecam, czasem jest zabawnie.😉

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@xyz96 - jestem pewien że jesteś osobą mocno kumatą i wiesz, że błąd stylistyczny może być istotny (jak Twój) lub nieistotny. Poza tym, od Ciebie wymaga się jakości. Powinnaś (powinieneś ?) sprostować że nie masz na myśli "walenia" w każdym przypadku (słusznym czy nie) w Sprzedających. Tyle.

(pewnie odpiszesz coś w stylu "nie będziesz mi tu pisał co i jak mam pisać" ale wiedz, że w tym przypadku mam. Ty też.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, nie "zawsze", a tylko wtedy, kiedy rzeczywiście zawinił sprzedawca🙂

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@xyz96 - mocne..... Mam Nadzieję że wynika tylko z błędnej stylistyki....

oznacz moderatorów