anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odszkodowanie za towar niezgodny z opisem

Client:61292905
#7 Wielbiciel#

Kupiłem używaną część do samochodu ( głowice cylindrów)

W opisie napisane było  że towar przeszedł kontrolę jakości i jest na gwarancji. 

Dlatego wybrałem tego sprzedającego.

Okazało się że ona nie jest sprawna na 100% 

(Posiada nie szczelne zawory wszystkie i parę popychaczy do wymiany)

Płacić za sprawną głowice i naprawiać ją nie za bardzo...

Jak mam gwarancję to rozumiem że można dokonać zwrotu i dostać swoje pieniędzy.

Ale problem w tym że zapłaciłem za diagnostyke + auto stoi i zajmuje miejsce na warsztacie no i mój czas i ciekawe czy dostanę za to zwrot? Bo specjalnie szukałem na gwarancji żeby zamontowałi i zabrać auto.

Na razie nie zaczął dokonania zwrotu, tylko zgłosiłem do sprzedawcy problem i czekam na odpowiedź.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:61292905 a w opisie było że głowica jest po regeneracji czy sprawna po demontażu ?

Jak po demontażu to planujesz, docierasz zawory, wymieniasz uszczelniacze i montujesz 🙂 było poszukać głowicę po regeneracji to byś od razu zamontował 🙂

A gwarancja co obejmuje ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:61292905
#7 Wielbiciel#

Ona po demontażu, w opisie napisane że towar na gwarancji bez szczegółów.

Za planowanie to wiem, ale zawory i popychacze to kolejny koszt jeszcze v16. 

Ceny na takie głowice zaczynają się w allegro od 100zl ( z opisem "zdemontowano z jezdzącego auta") a ja kupiłem za 350 dla tego że w opisie niby ona jest sprawdzona i na gwarancji ale jak oni sprawdzali i nie zauważyli nieszczelność to nie wiem

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Link do oferty!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dla mnie ze zdjęć to złom, ale... załóż dyskusje, masz tam pomoc Allegro i tak masz szanse na odzyskanie kasy: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:61292905 czy dostałeś mailem lub z paczką treść tej gwarancji na piśmie bo w ofercie to masz gwarancja do bramy i się nie znamy czyli zero konkretów o zapisach gwarancji może tam być wszystko np gwarancja przepada po zamontowaniu

oznacz moderatorów

Client:61292905
#7 Wielbiciel#

Gwarancja rozruchowa 14 dni - dostałem w SMS przez czat allegro i wszystko 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Daj opis tej oferty w której dokonałeś zakupu! nie zwrotu, tylko reklamacja z tytułu niezgodności z opisem wraz z kosztami jak takowe wystąpiły, ale żeby to odzyskać to najlepiej otwórz dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

a jak na zwykłym: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:61292905
#7 Wielbiciel#

Opis:

Wszystkie zdjęcia przedstawiają autentyczny stan przedmiotu

Części są znaczone przed wysyłką

Wszystkie części pochodzą z legalnego źródła

Każda część przechodzi kontrolę jakości

Na każdą część dajemy g

warancję

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:61292905 Zgłoś reklamację na niesprawność, nie zwrot > widać po zdjęciach, że głowica jest z demontażu, nie regenerowana > pewnie odzyskasz kasę za głowicę, ale o dodatkowe koszty będziesz się musiał sądzić

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Po mojemu ze zdjęć to ustrojstwo z 5 lat nie widziało oleju , popychacze i zawory to jeszcze mały pikuś .

oznacz moderatorów