anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odwolanie licytacji

MexGo
#7 Wielbiciel#

Witam, mam takie pytanie, czy sprzedający może odwołać licytacje i napisać że powodem zakończenia jest błąd w opisie A na stronie podał że nie było kupców gdyż ja licytowalem przedmiot i było 7 licytujscych wysoko na ten czas A licytacja kończyła się za godzinę lub 2. Widząc że straci to zakończył A mi odpisał błąd w opisie. Czy przedmiot nie powinien należeć teraz do mnie ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@MexGo Nie powinien i nic nie powinno teraz do Ciebie należeć za brak kropek i przecinków. Także za to, że musiałam trzy razy czytać, by dowiedzieć się o co Ci chodzi!

Zanim zamknął licytację odwołał oferty, czy nie odwołał? Masz maila o wygraniu licytacji? Jeżeli masz, to domagaj się przedmiotu.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1  Nie wiem jakie to jest pokolenie, ale ostatnio chyba nasze szkoły wypluwają ludzi dla których nie tylko interpunkcja, ale również kwestia budowania poprawnego zdań to prawdziwe wyzwanie...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@pinsplash Wypluwają- rozwaliłeś system, szacun!

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pinsplash Serce krwawi jak się czyta coś takiego. Przecież zamiana własnych myśli na słowa i tekst nie powinna stwarzać aż takich problemów.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1  @pulkownik66  jeżeli cała komunikacja kogoś jest oparta na komunikatorach/smsach itp a nie na normalnym pisaniu to ani interpunkcji ani składni.... 😞 

ps Jako bonus ( próbna matura 2 lata temu - bez podtekstu politycznego ! 😁  ) : czy mogłabys powiedzieć coś o Konstytucji? Odp: Była bitwa pod Konstytucją... 😲

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Wiesz jak to jest - nie możesz wiedzieć jak wygląda prawdziwy tekst, jeśli jesteś osobą z pokolenia, które prawdopodobnie nie przeczytało w życiu żadnej książki, bo niemalże od urodzenia posługuje się telefonem, na którym już w wieku zaledwie 2. lat potrafiło znaleźć na youtube swoją ulubioną bajkę (i to nic, że jeszcze nie potrafiło czytać i pisać).
A co my potrafiliśmy w wieku 2. lat? Co najwyżej żreć piasek z piaskownicy🤣

PS Serce jak serce, oczy - oczy to dopiero krwawią.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@MexGo Jest to niekomfortowa sytuacja, ale sprzedający ma taką możliwość i to zrobił.W takiej sytuacji zawsze jest taka informacja z automatu- że nie było kupców, bo nikt nie kupił.Powód mógł być taki jak twierdzisz, ale też równie dobrze, sprzedający się kapnął że coś jest nie tak z towarem i go wycofał.Nie chciał sprzedać pomyłkowo opisanego przedmiotu.czasem tak bywa.😪

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@MexGo  Jeżeli odwołał oferty - to nie było kupców. Tak mógł odwołać podając powyższy powód. Czy jest zgodny z prawdą - nie wiem. Możesz napisać do Allegro aby się temu przyjrzeli. Tyle.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów