anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odzyskanie listy kupna rzeczy na allegro

Client:74985510
#1 Nowicjusz#

Chcialabym odzyskać cala listę zakupów ,które robiłam na allegro sprzed kilku lat, co było kupowane, dane wysyłki i kwotę . Czy można coś z tym zrobić , cała lista została usunięta ,ale nie przeze mnie a bardzo mi jest teraz to wszystko potrzebna co kupowałam do sądu .. proszę o szybką odpowiedź.. dziękuję 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:74985510 konto, z którego piszesz ma dopiero dwa lata i są na nim tylko trzy zakupy, wszystkie widoczne tutaj
Rozumiem, że dotyczy to innego konta, możesz pobrać historię zakupów, po zalogowaniu na właściwe konto w zakładce Dane konta

Aby to zrobić wejdź do zakładki zjedź na sam dół i w części "Kopie danych konta z Allegro" wybierz "pliki z Twoimi danymi". 
System poprosi Cię o ponowne zalogowanie do konta. Następnie, na stronie którą Ci wyświetlimy, wybierz Utwórz kopię danych. Zaznacz, które dane chcesz pobrać.(w tym przypadku "dane dotyczące zakupów"). W części "Wybierz format danych" wybierz rozszerzenie pliku, w jakim chcesz zapisać i otrzymać dane: html – jeśli chcesz w przejrzysty sposób zapoznać się z danymi lub csv – jeśli chcesz analizować dane lub przekazać je innemu administratorowi. Na koniec kliknij proszę [Utwórz kopię]. 

O tym, że zestawienie z zakupami jest gotowe, damy Ci znać mejlowo. W powiadomieniu znajdziesz link do pobrania pliku. Możesz to zrobić w ciągu 7 dni. Po tym czasie konieczne będzie ponowne wygenerowanie zestawienia.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów