anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta zniknęła z obserwowanych,nie ma jej też w zakończonych

Arcymak
#7 Wielbiciel#

Szukałem narożnika tygodniami, w końcu znalazłem idealny, czekał w obserwowanych aż spłacę telewizor. Jak przyszło do zakupu aukcja zniknęła. Nie mogę znaleźć tego narożnika, nie pamiętam jak się nazywał. Jest możliwość jakoś sprawdzić jaki narożnik obserwowałem? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

pewnie w koszyku leżał zbyt długo i został usunięty ,jest chyba tak jak aukcjami w archiwum po 45 dniach zdjęcia znikają .pisz do allegro może przywrócą ci możliwość zajrzenia do tego koszyka.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No ale z obserwowanych nie powinna zniknąć !

oznacz moderatorów

Arcymak
#7 Wielbiciel#

Nie miałem tej aukcji nigdy w koszyku,  tylko w obserwowanych. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Arcymak Skontaktuj się w tej sprawie z Allegro na czacie lub przez formularz. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e2e1f990-74d6-4bea-9b5c-a408bde7983d

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Arcymak  No to poproś Allegro przywrócenie do obserwowanych:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?subjectId=6be0e647-a9cf-417f-b70d-42623f4d428b

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Arcymak Powyżej ktoś Ci podał błędny link do kontaktu w Twojej sprawie - nie korzystaj z tego formularza, on nie do tego służy.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Arcymak Widzę dwie możliwe opcje: albo przez nieuwagę usunąłeś sam, albo jakiś pracownik allegro zdjął ofertę za naruszenie któregoś z punktów regulaminu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Arcymak
#7 Wielbiciel#

Nie przypominam sobie żebym usuwał a i nie miałbym powodu, ale oczywiście wykluczyć przypadkowego usunięcia nie mogę.  Napisalem do allegro. Odpisali że nie mają wglądu w moje obserwowane i nie mogą pomóc.  Nie wiem czy jeszcze znajdę ten narożnik, zdaje się że były tylko dwie takie oferty na allegro. Słabo. 

oznacz moderatorów