anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oficjalny sklep Allegro i czas oczekiwania na zwrot produktu z serwisu

Client:27373740
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Hej! Jakiś czas temu kupiłem w oficjalnym sklepie Allegro na fakturę konsolę Xbox. Okazała się być wadliwa i odesłałem ją w ramach gwarancji do sklepu Allegro i dostałem informację że reklamacja została uznana. Nie otrzymałem jednak żadnego terminu zwrotu i żadnych dalszych wytycznych.

Co najgorsze dyskusja ze sprzedającym zakończyła się po 30 dniach (nie wiedziałem że nalezy oznaczyć ją jako nierozwiązaną) i teraz nie mam nawet kontaktu ze sklepem. Co robić i jakie terminy zwrotu ich obowiązują w przypadku zakupu przez przedsiebiiorcę?

Pozdrawiam

Piotr

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Tak na przyszłość>omijać sklep Allegro, zawsze możesz napisać w tej sprawie tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:27373740 Gwarancja ? tu poczytaj w warunkach gwarancyjnych jakie są terminy, tego nic nie reguluje 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:27373740 Przepraszam za tę sytuację. Poprosiłam już nasz sklep o kontakt z Tobą w sprawie, więc poczekaj proszę na wiadomość mailową od nas. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów