anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oglądanie metod płatności

maksioo02
#7 Wielbiciel#
Spoiler
 

Cześć. Ogólnie jest tak ze chciałem obejrzeć płatności, dałem NBP paribas i przyszedł do mnie mail o tym ze próbuje zakupić przedmiot. A potem wiadomość od właściciela o tym ze przedmiot pojawi się po zaksięgowaniu, trzeba anulować jakoś płatność i nie przyjdzie żadna wiadomość/list czy trzeba jakoś ten zakup anulować, ogólnie jestem pierwszy raz na Allegro. Z góry pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

maksioo02
#7 Wielbiciel#

Tu poprawiam: trzeba jakoś anulować zakup i nie przyjdzie żaden list? Czy zostawić to tak jak jest i samo się będzie anulować.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@maksioo02 allegro to nie zabawa 😞 Powinni takich kupujących obciążać kosztami zabawy 😉 

A o płatnościach poczytaj w pomocy zamiast blokować sprzedawcy towar 😞

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/metody-platnosci/allegro-finanse-jak-zaplacic-za-przedmiot-k...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maksioo02
#7 Wielbiciel#

Wiem wiem ale jestem totalnie łysy w tych tematach i nowy na Allegro, to muszę jakoś tą płatność anulować czy zostawić to jak jest bo i tak w sumie to bot sprzedawał bo mi nawet na wiadomość nie odpowiedział.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@maksioo02 Nie zapłaciłeś?

Anuluj zakup, czyli odstąp od umowy.

Sprawdź, czy jest dostępna ta metoda;

Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym produkcie kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

Jeśli nie ma;

Wyślij sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi i informacją o rezygnacji z zakupu. Nie musisz czekać na odpowiedź.

 

oznacz moderatorów

maksioo02
#7 Wielbiciel#

Już po sprzedawca miły anulował zamówienie dzięki wielkie za odpowiedzi

oznacz moderatorów