anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Omyłkowa licytacja na 3500zł zamiast 350zł w aukcji charytatywnej

krysienka777
#7 Wielbiciel#
Drogie allegro,
 
wg artykułu w pomocy allegro przy licytacji w aukcji charytatywnej w zakresie 1000-10000zł powinno przyjść potwierdzenie tego faktu sms-em.
 
 
 
 
 
Licytując na kwotę 350zł okazało się, że zalicytowałam na 3500zł (!) i nie było żadnego potwierdzenia. Licytowanie z telefonu, gdzie jest +/- i teoretycznie bardzo mała szansa na taką pomyłkę. Nie kliknęłam tego celowo, proszę o weryfikację w jaki sposób transakcja taka doszła do skutku. Wg mnie to jakiś błąd systemu, bo świadomie nie licytowała bym na tak wysoką kwotę!
 
 
 
 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@krysienka777 zalicytuj jeszcze raz obniżając kwotę 350 zł , o ile już nie jest 3500 zł jako wygrywający 🙂

Jeśli w trakcie licytacji podasz złą kwotę, nie martw się - możesz ją zmienić. Pamiętaj tylko, że musi być wyższa od aktualnej ceny w licytacji.

Aby to zrobić, w oknie licytacji wpisz nową, maksymalną kwotę, jaką zgadzasz się zapłacić za przedmiot i kliknij [Licytuj].

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/czy-moge-zmienic-niewlasciwa-kwote-w-licytac...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@krysienka777 Nawet jak wygrasz taką aukcję pamiętaj, że do zapłaty może cię zmusić tylko sąd, a sprzedający na 99.9% do sądu nie pójdzie. Gdyby nawet tak się stało, powołasz się na swój błąd.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Bym wysłał do sprzedawcy informację o błędzie, dobrze jakby wiedział że się pomyliłeś. Nie zapłacisz, nie kupisz.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Tylko trochę wstyd wylicytować coś dla WOŚPU i później nie zapłacić. 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Client:79577720Przecież nadal możesz wpłacić, albo zalicytować na WOŚP.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Odnosiłem się do tego że nawet jeżeli wygra to tylko są może go zmusić do zapłaty. Rozumiem że się pomylił, na szczęście może zmniejszyć kwotę tak jak poradził mu @kostas11 

oznacz moderatorów