anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaciłem zakup i dostałem informację że się nie powiodło po 10dniach

Client:102411879
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem bluzę Allegro przysłało mi nr konta na które mam wpłacić wysłałem i po 10dnich napisane jest zakup nie opłacony czuje się oszukany chcą wpłaty jeszcze raz a co z pierwszą do kogo mam się zwrócić mam kwity wpłaty potwierdzenie proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Jakie kwity, komu zapłaciłeś na jakie konto?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:102411879  Taki przelew powinien dojść w ciągu około 3 dni. Sprawdź w zakładce Moje zakupy status tej wpłaty. Jeśli jest Zakończona, sprzedawca ją otrzymał. Jeżeli jest Anulowana, Nieudana, pieniądze wrócą do Ciebie po około 3 dniach. Jeśli jest Rozpoczęta, był pewnie jakiś błąd w tytule przelewu i środki nie dotrą do sprzedającego, pisz wtedy do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f w celu jej odszukania przekazania sprzedawcy lub zwrotu Tobie. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102411879 płatność ma status "nieudana". Pieniądze wrócą na konto z którego dokonałeś wpłaty, a zakup jest w tej chwili nieopłacony, więc jeśli wciąż go potrzebujesz to zapłać proszę ponownie. Możesz być spokojny, na pewno odzyskasz wpłatę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów