anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaty na allegro - dlaczego zapłaciłem za przesyłkę?

Client:77478404
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie,

Mam pytanie , ponieważ wczoraj wykupiłem na rok czasu zwolnienie z opłat za przesyłki z allegro i niestety dziś zrobiłem zakup i tak pobrano opłatę za przesyłkę. Czy to jest normale ? To za co wczoraj zapłaciłem  39 PLN ? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:77478404  nie wszyscy sprzedawcy udostępniają wysyłki w smarcie oraz nie wszystkie dostawy się na to łapią, musisz mieć ikonkę smart na aukcji żeby mieć darmową wysyłkę w tym pakiecie 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:77478404
#7 Wielbiciel#

Tak posiadam ikonkę smart i dziś musiałem zrobić dopłatę do przesyłki dlaczego ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:77478404 nie Ty tylko oferta musi mieć ikonkę jak jej niema to płacisz za wysyłkę 🙂

Jaką dopłatę ???  może ktoś cię naciągnął ???

 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:77478404 Kupując przez Smart musisz zwracać na szczegóły np takie czy dany sprzedawca udostępnia wysyłkę w Smarcie .Poczytaj;https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zakupy-z-allegro-smart/kiedy-oferta-bedzie-oznaczona-ikona-a...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:77478404 Wiele osób się na to nabiera, kupując "darmowe" dostawy. Potem okazuje się, że w wielu przypadkach trzeba mimo to za dostawy płacić.

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

A za jaką kwotę zrobiłeś zakupy?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:77478404 TAK NORMALNE . WSZYSTKIE ZAKUPY JAKIE ROBISZ MUSZĄ MIEĆ IKONĘ ,,SMART ,,     MINIMUM 40 ZŁ OD JEDNEGO SPRZEDAJĄCEGO     SUMA WARTOŚCI KOSZTÓW PRZESYŁEK NIE MOŻE PRZEKROCZYĆ 40 ZŁ   . SPRZEDAJĄCY MUSI MIEĆ CHOĆ JEDNĄ WSPÓLNĄ FORMĘ PRZESYLKI DLA PRODUKTÓW KTÓRE KUPUJESZ  

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:77478404 "ponieważ wczoraj wykupiłem na rok czasu zwolnienie z opłat za przesyłki" - smart to nie jest jakaś dyspensa czy inny odpust😏
Czytałeś w ogóle regulamin smarta zanim kliknąłeś "kup, dalej, dalej, przeczytałem, akceptuję"?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Żartujesz sobie? Kto by czytał jakieś regulaminy... 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere Właśnie wykupiłem sobie, taki odpust na rok🤣 odpust🤣

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:77478404 "To za co wczoraj zapłaciłem  39 PLN ?" - i to jest świetne pytanie. Przemyśl to wieczorem, najlepiej podczas studiowania regulaminu smarta😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów