anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opcja zakupu z dostawą w określonym terminie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tomasz__Piotr
#7 Wielbiciel#

Witam, czy prawdą jest iż opcja zakupu z wyświetlaną opcją dostawy w konkretnym dniu np. do paczkomatu jest fikcją i marketingową ściemą? Otrzymałem info od sprzedającego, iż ”jest to czas,  na podstawie uśrednionego wyniku z ostatnich 30 dni”. Czy jest to prawda?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Tomasz__Piotr tak , to prawda , obok tej informacji na stonie oferty masz zakładkę informacyjną literka ,, i ,, w kóleczku klikaj i CZYTAJ !!!

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Tak to jest prawda. Allegro sobie tam wylicza po swojemu co chce. Przykładowo na wypadek obsuwy podaję wysyłkę w 3 dni. Ale się staram i wysyłam w ciągu doby większość paczek. Allegro sobie to przelicza i wyświetla komunikat "dostawa następnego dnia" lub pojutrze. Mi akurat coś wyskoczy, wyślę paczkę po 2 dniach i klient wnerwiony, że obsuwa, a paczka wysłana dzień przed terminem.... Niestety podobnych problemów jest tu ostatnio sporo nie tylko z czasem wysyłki.

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

Tak to prawda, allegro wyświetla co chce mimo że sprzedawca ma ustawiony inny czas wysyłki, np mam ustawiony czas wysyłki 2 lub 3 dni a allegro pokazuje że w paczkomacie będzie jutro... Wiele razy sprzedawcy to zgłaszali ale allegro twierdzi że jest wszystko ok 😉

oznacz moderatorów
agus38
#12 Orędownik#

To prawda, Allegro uśrednia czas wysyłki przez sprzedającego oraz czas dostawy przez przewoźnika i wyświetla komunikat np. kup do 15:00 a jutro w punkcie. Wystarczy, ze sprzedawca nie wyrobi się z robotą bo np. zachoruje, a kurier pójdzie na urlop i zastąpi go kolega który dowiezie nie na jutro ale na pojutrze do punktu odbioru i już terminy się nie zgadzają. To raczej taka norma, że sprzedawca wysyła a kurier dostarcza od ręki, ale gwarancji na ten termin od Allegro nie dostaniesz.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czytaj to co jest podane w zakładce "Dostawa i płatność" czyli to co oferuje sprzedajacy a nie to podaje Allegro.

oznacz moderatorów