anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinia o promocji „E-book za korzystanie z Allegro One”

maks8
#7 Wielbiciel#

Moja opinia o promocji: Ktoś na Allegro jest niepoważny.... Niczym obecny polski nie-rząd, jak tu dać by nie dać ale móc głośno się chwalić...

Wybrane informacje ze strony "powitalnej" Legimi:

  • "Wybierz książkę, a następnie zaloguj się lub zarejestruj w Legimi."  Nie mam zamiaru się nigdzie dodatkowo rejestrować! Dzisiejsze czasy to jakaś popier.. rzeczywistość, żeby kichnąć lub smarknąć trzeba się gdzieś zarejestrować...
  • "Ebooków dostępnych w promocji nie można czytać na Kindle" to znaczy urządzenia uznane za liderów technologii nie są obsługiwane. Nie mam oczu do stracenia by czytać na telefonie a tabletu kupować nie będę. Brawo "inteligentni inaczej"...

Jeżeli komuś się ten post podoba i/lub myśli podobnie - proszę o "głosowanie na tak"... A jak się ni epodoba - to trudno...

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@maks8 a koto Ci każe z tego korzystać, nie pasuje regulamin - warunki to olej 😄

Przecież wszędzie gdzie coś jest za damo ma za zadanie wyciągnąć dane !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

tomislav3540
#2 Obserwator#

Maksiu nie kupuje się Kundla do Legimi. Słyszałeś o Kobo czy PocketBook?

Na telefonie czytać nie polecam ale słuchać już można.

oznacz moderatorów

tomislav3540
#2 Obserwator#

"Nowa" na 2023 rok Promocja  „E-book za korzystanie z Allegro One” jest beznadziejna. Wyklucza uczestników Promocji z 2022 roku i jest niezgodne z informacją Allegro z 30 listopada 2022 r. zapowiadającą - Fragment ,,od Nowego Roku zaczynamy od początku"

Oczywiście była tu mowa o nagrodach dodatkowych jak eBooki/audiobooki Legimi.

Tymczasem mamy do czynienia z odgrzewana akcją "tylko dla nowych". Nie wprowadza nawet mechanizmu Karencji.

Kolejny "problem" to niska atrakcyjność pozycji kolekcji Allegro One w stosunku do okazji Santandera gdzie było 200 pozycji ładnie pogrupowanych:

Kto ma podobne odczucie... proszę o poparcie i komentarz w odpowiedzi.

 

oznacz moderatorów