anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinia

Client:89511437
#1 Nowicjusz#

Dramat. Nie ma nr-u do kuriera. Wylądowałam w szpitalu , wiec nie było mnie w domu chcialam zdobyć nr I przekierować paczke bramę obok do koleżanki. Nie zdobyłam nr, a gdy kurierka oddzwonila stwierdziła , że nie może mi jej dać bramę obok mało tego ciężko było się z nią dogadać po polsku. Dramat. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Obok nie może dać ale przez plot mogą wrzucać. Cóż tylko zależy od człowieka. Wróci zapewne teraz do nadawcy, zakup od firmy czy prywatnego? 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:89511437 Kurier nie może tak po prostu na Twoją prośbę i to jeszcze przez telefon 'przekierować paczki do bramy obok' - ma zlecenie na konkretny adres i bierze za to odpowiedzialność.

Czasami jest taka możliwość aby paczkę przekierować ale musisz to zrobić w porozumieniu z przewoźnikiem na ich stronie lub w aplikacji i odpowiednio potwierdzić.

Postaw się na miejscu kuriera - wzięłabyś odpowiedzialność za doręczenie paczki na inny adres niż wskazany tylko na podstawie rozmowy telefonicznej nie mając żadnej gwarancji że w ogóle rozmawiasz z adresatem przesyłki?


oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:89511437 O jaką metodę dostawy chodzi? Jeśli zdarzają się takie przykre sytuacje, że nie jesteś w stanie odebrać paczki, to najlepiej kontaktować się z przewoźnikiem

oznacz moderatorów