anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinie o produkcie nie do końca są poprawne

kostek1985
#1 Nowicjusz#

Znalazłem przedmiot https://allegro.pl/oferta/pila-spalinowa-5-5km-pilarka-45cm-full-opcja-52cc-11129141228 

Przeszedłem w opinie o produkcie, ale patrząc po zdjęciach jakie są zamieszczane, to opinie dotyczą różnych produktów, niekoniecznie tego konkretnego, który wybrałem. Są to bardzo różne modele, różne firmy, skąd mogę wiedzieć, że dana opinia tyczy się produktu który ogładam.

Mam wrażenie, że wystarczy wystawić ziemniaka na sprzedaż i w tytule aukcji podać Piła spalinowa i będzie miał te same opinie co kilka różnych modeli od różnych sprzedawców, Allegro to jest trochę wprowadzanie klienta w błąd.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

serwis-texas
#19 Nestor#

@kostek1985 

Taka budowa produktu, jak opisujesz to jest teraz priorytet na Allegro.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Tak jest ze wszystkimi opiniami. Są nic nie warte. Ale cóż cytując allegro "to dla Twojego dobra". Radzę zerkać lepiej w negatywne komentarze te z tekstem i patrzeć jak sprzedawca reaguje na ewentualne problemy. To więcej powie. Puste się nie liczą, bo je ludzie ze złośliwości często stawiają...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostek1985 kupujący, który umieścił zdjęcia w opinii produktowej najprawdopodobniej popełnił błąd, ponieważ zakupu dokonał dokładnie w tej ofercie, a wstawił zdjęcia innego przedmiotu. Wyjaśniam to 🙂 Dziękuję za Twoje zgłoszenie!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostek1985 wracam z potwierdzeniem, że komentarz ze zdjęciami, które wprowadzały w błąd został usunięty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów