anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinie

inwestor1282
#7 Wielbiciel#

Czy komukolwiek z kupujących udało się wystawić inną opinię niż pozytywna po nieudanej transakcji? Mnie allegro usuwa wystawione przeze mnie opinie negatywne o przedmiocie, choć opinie o transakcji i sprzedającym wystawiłem pozytywne. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ale opinia o produkcie musi być o produkcie a nie o przebiegu transakcji.

oznacz moderatorów

inwestor1282
#7 Wielbiciel#

Przecież napisałem, że opinia negatywna dotyczyła przedmiotu a nie transakcji. Akurat z transakcji jako takiej byłem zadowolony.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Opinia musi dotyczyć produktu a nie sprzedawcy . Może też oceniasz negatywnie produkt który również jest w sprzedaży w dużych sklepach takich jak OSA a to psuje ocenę sprzedawanych tam produktów . Napisz co było w tej usuniętej opinii.

oznacz moderatorów

inwestor1282
#7 Wielbiciel#

Przecież napisałem, że opinia negatywna dotyczyła przedmiotu a nie transakcji. Akurat z transakcji jako takiej byłem zadowolony. Moja negatywna opinia nie była obraźliwa lub w jakiś sposób nawiązywała do sprzedawcy lub transakcji, po prostu wyrażała stan przedmiotu. A to czy przekłada sie ona na sklepy lub inne punkty sprzedażowe to mnie nie obchodzi. To ich problem że sprzedają śmieci i allegro nie jest lepsze skoro kasuje takie opinie

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jeśli to wina allegro to spróbuj nast razem wystawić lapkę w dół i same gwiazdki bez komentarza jak to nie przejdzie to ci ktoś cenzuruje a jak przejdzie tzn że usuwają za słowa w komentarzu.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Na Allegro mogą być tylko pozytywne opinie, bo to portal dla zadowolonych klientów. 

oznacz moderatorów

inwestor1282
#7 Wielbiciel#

Tak, zauważyłem. Będę próbował zwrócić kolejny zakupiony wyświetlacz do telefonu, niesprawny. To że straciłem czas i poniosłem inne koszty to nikogo nie obchodzi. Muszę być zadowolony 

oznacz moderatorów