anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opis wprowadzający w błąd

MAMY ROZWIĄZANIE!
betmary
#10 Popularyzator#

Czy na Allegro można gdzieś zgłaszać, że sprzedający podał nieprawdziwy opis przedmiotu? Przykładowo zakupiłam sweter, gdzie w parametrach jako materiał dominujący wpisana była wełna, w opisie sprzedawca podał skład: 70% wełny i 30% akrylu, a w rzeczywistości na metce zakupionego swetra jest dokładnie na odwrót.
Sweter zwrócę, ale pewnie opis pozostanie bez zmian i inni kupujący będą się na to nabierać. Niestety tego typu aukcji jest coraz więcej i nie piszę tutaj o sprzedawcach z Chin

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, możesz zgłaszać. Na dole masz" Zgłoś naruszenie zasad".

oznacz moderatorów
betmary
#10 Popularyzator#

Pod aukcją są odnośniki:

Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem i Zgłoś naruszenie zasad

Który powinnam wybrać?

@Edycja: 
Hmm, po kliknięciu w Zgłoś naruszenie zasad  można wybrać z listy powód zgłoszenia, ale nie ma tam nic na temat błędnego opisu. Natomiast nie sądzę, aby był to inny przedmiot, bo wygląda jak na zdjęciu

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@betmary  sugeruje aby najpierw po prostu napisać do sprzedającego. Jeśli piszesz że na metce jest dokładnie odwrotnie mogło dojść po prostu do zwykłej pomyłki. 

oznacz moderatorów
betmary
#10 Popularyzator#

Nie sądzę że doszło do pomyłki, ale napisałam już do sprzedającego. Jednak z doświadczenia wiem, że sprzedający nigdy nie zmieniają opisu po tym, jak się im wytknie błędy. Dlatego pytam, w jaki sposób to zgłosić, jeśli sprzedający nic nie zmieni

oznacz moderatorów
betmary
#10 Popularyzator#

To co w końcu z tym zgłaszaniem? Czy faktycznie błędny opis to naruszenie zasad, skoro nie ma takiej opcji na rozwijanej liście powodów?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@betmary zgłoś to proszę przez przycisk "zgłoś naruszenie zasad" wybierz "zgłoś naruszenie dotyczące opisu oferty", "inny powód" i opisz proszę swoją sytuację, byłoby super gdybyś dodała zdjęcie o=metki otrzymanego produktu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów