anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oryginalne wkłady Gilette

Rradek21wawa
#7 Wielbiciel#

Witam,

Potrzebuje kupić oryginalne wkłady Gilette:

https://allegro.pl/kategoria/golenie-i-depilacja-dla-mezczyzn-93127?string=gillette%20mach%203&bmatc...

 

Dlaczego Allegro pozwala na handel podróbkami z chin???

Przecież tu nie można kupić oryginału bo wszystko z **piiip**s, wszystko!!!

I to właśnie odrzuca od allegro, na rzecz **piiip**s. Jak mam kupić i tak podróbe to wole połowe taniej z chin.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

konto zamknięte
Nie dotyczy

Skąd wiesz, że to podróbki? W topowych aukcjach jest jako oryginał (8x) 🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Jak mogę Ci pomóc..? Bo może nie wiesz, ale tutaj siedzą tacy sami userzy, jak Ty. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a sołtys ma kotki! 😊 takie głaskable 🤗
<głaszcze kotki sołtysa> 🤗

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zaznacz sobie po lewej Super Sprzedawca, a potem na górze - cena od najwyższej. Sprawdzaj w komentarzach, czy nie ma negatywów za jakość. Jest szansa, że trafisz oryginalne.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

niekoniecznie SS, ale ceny od najwyższej zawsze polecam, nie warto januszować, bo można się.. hehe.. skaleczyć 😄

oznacz moderatorów

Rradek21wawa
#7 Wielbiciel#

Nie ma ani jednego oryginalnego, nawet te od najdroższych są za tanie z udekami bez hologramów prosto od chińczyka zakupione.

Kto na to pozwala, przecież sprzedaż podróbek jest w Polsce karalna.

Cale allegro  powinno ponieść konsekwencję za przyczynianie się do rozprowadzania podrobionych towarów.

Jedyne które znalazłem w sensowym opakowaniu w którym chińczyk nie sprzedaję:

https://allegro.pl/oferta/8-szt-wklady-ostrza-gillette-mach-3-7668372959?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aac...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

no nie wiem, ja raz kupiłem na allegro niebieskiego Fusionka jakoś z rok temu, gdzie były dodatkowe 4 ostrza, nie mam zastrzeżeń 🙂 polecam Fusionka, najlepszy 🙂

oznacz moderatorów