anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ostrzeżenie przed sprzedawcą

hekssa_pl
#7 Wielbiciel#

Tego sprzedawcę należy omijać szerokim łukiem.

Sprzedają uszkodzony sprzęt, brak zdjęć produktu, opisy wprowadzające w błąd, słaby kontakt, brak możliwości zwrotu, brak możliwości wymiany.

Dostałem sprzęt w opisie możliwe rysy - dostałem pogiętą aluminiową obudowę, porysowane grube długie rysy na całości obudowy.

 

Progres 1 Kmiecik Przemysław prowadzi też sprzedaż przez **piiip**.pl

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Otwórz dyskusje i złóż reklamację.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@hekssa_pl A dlaczego nie otwierasz dyskusji, masz takie narzędzie na Allegro i masz tam pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

składaj reklamację i dostaniesz zwrot środków albo towar zgodny z opisem.

oznacz moderatorów

m4rtusi4
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, a ja opowiem Państwu hit. Napisałam sprzedającemu negatywny komentarz. Chwilę później na profilu firmowym mojej kancelarii adwokackiej pojawił się zalew negatywnych komentarzy od osób z Bytomia (ja jestem z dolnego śląska i w życiu nie miałam klientów z Bytomia) - proszę zwrócić uwagę że siedziba sprzedającego to Bytom. Co więcej - pojawił się komentarz podpisany nazwą ich firmy (naprawdę poziom konspiracji godny podziwu). Tak że w odwecie za złożenie przeze mnie zawiadomienia do prokuratury w sprawie transakcji z laptopem i w odwecie za negatywny komentarz zalali mi profil firmowy fałszywymi negatywnymi komentarzami:) Oczywiście sprawę załatwię w sądzie ale zobaczcie Państwo co to za firma i jak działa 🙂 pozdrawiam 

oznacz moderatorów