anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem inną grę niż w tytule ogłoszenia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wirusiu
#8 Zapaleniec#

Witam, zakupiłem grę Call of duty Modern Warfare 2 niestety otrzymałem konto z darmową grą "Call of duty Modern Warfare 2 "Warzone" sprzedający wmawia mi że w opisie była informacja o tym że to warzone ale niestety nie zrobiłem zdjęcia przed zakupem i teraz wybija mi informacja że ogłoszenia nie ma sprzedawca napisał że ogłoszenie zostało usunięte z powodu że allegro usunął ogłoszenie bo podobno kont nie można sprzedawać i teraz zastanawiam się czy uda mi się odzyskać te pieniądze bo logicznie myśląc jeżeli nawet było to w opisie to w tytule nie było napisane że to "warzone" i zdjęcie było z Call of duty Modern Warfare 2 więc no wydawało mi się że będzie git ale jednak niestety dałem się orznąć bo gdybym wiedział że to warzone to bym jednak nie kupował czegoś co jest za darmo.

Proszę o pomoc i wyjaśnienie czy jest jakaś w ogóle szansa aby udało mi się odzyskać pieniądze czy jednak darować sobie?
Screenshot 2022-12-08 at 09-30-47 Kupione - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Wirusiu wyjaśnijcie to sobie w dyskusji , w szczegółach masz przycisk ,, zgłoś problem z zakupem ,,

oznacz moderatorów
Wirusiu
#8 Zapaleniec#

dostałem informacje od allegro że sprzedający odrzucił reklamację i że nie mogą podważyć jego decyzji także chyba nic nie zrobię

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Wirusiu nic nie zrobisz , masz nauczkę aby przed zakupem czytać pełny zapis w ofercie nie tylko tytuł .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie darować sprzedajacy jest odpowiedzialny za to co sprzedaje, jak nie możesz otworzyć dyskusji ale spróbuj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

wówczas piszesz w sprawie pomocy tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Wirusiu Cześć. Przykro mi, że jesteś niezadowolony z zakupu. Dodam tylko, że w opisie oferty rzeczywiście znajdowała się informacja o tym, że jest to gra Call Of Duty Modern Warfare II Wawrzone:

ko_alka_0-1670494432376.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Wirusiu
#8 Zapaleniec#

no to kiepsko dla mnie w opisie to było ale w tytule i na zdjęciu już nie za bardzo.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@ko_alka Jest pewien problem.
Czy zgodnie z zasadami allegro treść oferty może wprowadzać kupującego w błąd?
Bo ta oferta ewidentnie to robi i w mojej opinii sprzedający celowo wprowadza kupującego w błąd.

Tytuł oferty i miniaturka wskazuje na grę CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2


W treści oferty jest napisane "...CALL OF DUTY MODERN WARFARE II WARZONE..."

Gra podana w treści oferty  "CALL OF DUTY MODERN WARFARE II WARZONE" nie istnieje.

Nie ma na rynku gry o takim tytule.

Istnieje gra o tytule "CALL OF DUTY: WARZONE 2.0" i jest to gra darmowa.

Sprzedający celowo konstruuje opis tak aby wprowadzić kupującego w błąd.

Pomijając już to, że nie można sprzedawać kont do STEAM to tutaj kupujący jest poszkodowany.

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@komis-bell  dlatego podjęliśmy wobec sprzedającego odpowiednie działania. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Wirusiu
#8 Zapaleniec#

mam coś jeszcze temu panu napisać bo chwilowo stoi na tym że allegro nie może podważyć jego decyzji więc nie wiem czy mam coś dalej robić?

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@la_nika to jeszcze napisz prosze co z utopionymi pieniedzmi kupujacego po czesci dzieki Allegro... Jak ma je odzyskac.

oznacz moderatorów
Wirusiu
#8 Zapaleniec#

Zaproponowano mi 50monet czy wykorzystać tą propozycję?

oznacz moderatorów
Wirusiu
#8 Zapaleniec#

Tak nazwa w sklepie to "Call of duty: Warzone 2.0" natomiast po dodaniu tej gry do biblioteki nazwa to "CALL OF DUTY MODERN WARFARE II WARZONE"

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Ok tego nie wiedziałem. Nie zmienia to faktu, że zostałeś wprowadzony w błąd. 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Można sprzedawać konta do gier i odsprzedawać licencje według dyrektywy ue o ile kupujący zmieni pasy do produktu wtedy wedlug eu następuje przekazanie prawa własności

oznacz moderatorów
Wirusiu
#8 Zapaleniec#

passów nie zmieniłem do konta steam jak i do maila.

oznacz moderatorów