anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem niepełne zamówienie, co zrobić?

Client:105436288
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca wystawił ofertę 3szt filtrów do dzbanka za kwotę, która bardzo mi odpowiadała , zamówiłam dwa te zestawy plus miskę . Miska przyszła jednym kurierem i teraz tadam -filtry inną firmą przewozową ale tylko 2 szt. Po moim pierwszym pytaniu sprzedający napisał ze wszystko się wyprzedało, później ze była pomyłka i dalej utrzymuje ze to była pomyłka. Mam screena tejże oferty i jak byk jest napisane ze cena za 3szt . Chcę zgłosić go jako oszusta . Proszę aby dosłał mi brakujące filtry a on mi odpisuje, ze jego ostateczne słowo to zwrot 20% z kwoty którą zapłaciłam tj 73zł

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:105436288 Taką sprawę rozwiążesz tylko po otwarciu dyskusji, zakup na zwykłym Allegro:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa zakup na Allegro Lokalne:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Pokaż link do oferty z tymi filtrami. 

oznacz moderatorów

Client:107259733
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:107259733 3 sztuki jest w katalogu allegro , w opisie sprzedawcy  nie widzę wzmianki o ilości większej niż 1 sztuka , zdjęcia również nie sugerują wielopaku .

oznacz moderatorów

Client:107259733
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240305-202438_Samsung Internet.jpg

oznacz moderatorów

Client:107259733
#7 Wielbiciel#

trzeba zjechać w dół i jest opis od sprzedawcy 3 wkłady

oznacz moderatorów

mitesek
#10 Popularyzator#

tytuł aukcji podany przez Ciebie wskazuje, że chodzi o jeden filtr, zdjęcie tak samo, opis tak samo i sama sprzedaż jest na sztuki, a nie na komplety, więc nie wiem czemu oszust... jedyne co może wprowadzać w błąd to katalog Allegro (czyli jak sama nazwa wskazuje coś zrobione przez Allegro)... uprzedzę zarzuty o odpowiedzialności sprzedawcy o prawidłowe powiązanie - dopóki Allegro będzie samo zmieniało powiązania, dopóty wydaje mi się, że nie jest to poważny zarzut

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wkład filtrujący do dzbanka Aquaphor B5 3 szt.

5 osób kupiło ten produkt

 

 
 
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:105436288 to wynika z skopanego katalogu allegro co innego pokazuje katalog a co innego tytuł aukcji i opis aukcji. Tytuł z katalogu nie może być edytowany przez sprzedawcę sprzedawca może postulować do allegro o zmianę 20000 razy a allegro odpisze u nas jest dobrze w katalogu jest 5 misek a sprzedawca wystawia w ofercie 1 szt i potem kupujący jest wkurzony że on zamawiał 5 misek a odpakowuje 1

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:105436288  No cóż kto bogatemu zabroni....

Ja kupuje te filtry i one kosztuja tak około 7 - 10 zł za sztukę  zależy od którego sprzedającego.

Płacić 67 zł za komplet 3 szt to bardzo drogo a jeśli w paczce miał być tylko jeden, no to cena jest kosmiczna, absurdalna. Musiałaś naprawdę długo szukać takiego sprzedawcę.

Odeślij mu te filtry, za kwotę około 50 zł lub może nawet taniej kupisz pakiet 6szt.

oznacz moderatorów