anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem produkt inny, niż zamawiałem

RLis
#10 Popularyzator#

Dałem się zrobić jak małe dziecko.

Jest pewien produkt którego sporo używam, występuje w dwóch wersjach wagowych, oczywiście wersje te różnią się EANem

Skopiowałem EAN tej większej wersji (na 100%) poprawny, wrzuciłem w szukajkę i znalazłem produkt u SSa w super cenie, cena dobra, nawet ciut lepsza jak w hurtowni gdzie poprzednio to kupowałem,

kupiłem więc wszystko co sprzedający miał, dzisiaj przyszła przesyłka i co się okazało?

Dostałem produkt - tak, tak - dobrze się domyślacie - lżejszy, o zupełnie innym numerze EAN

Najpierw pomyślałem że to sprzedający zrobił mnie na szaro ale po dokładnym sprawdzeniu okazało się że sprzedający w tej ofercie nie wpisał numeru EAN a pomimo tego informacja o powiązaniu z produktem była, 

pewnie system połączył ofertę z produktem na podstawie innych parametrów, nazwy, opisu czy czegośtam jeszcze innego - sprzedawca nie zawinił

Nie będę odsyłał bo choć przepłaciłem kilkanaście procent, to zużywam to na bieżąco, nie będę się czepiał sprzedawcy bo on jest tu też ofiarą tego chorego pomysłu produktyzacji - do kogo zatem mam żal?

Do siebie oczywiście bo nie doczytałem, sprzedawca dokładnie opisał produkt ( że to ta mniejsza wersja) ale wyniki szukajki i połączenie z właściwym produktem uśpiły moją czujność - i proszę niech mi żaden moderator nie pisze że mogę zwrócić, że mogłem czytać opis, itp. itd.

Zrobiliście bubla a co najgorsze to brniecie w to dalej - koszmar

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

aragil
#15 Entuzjasta#

RLis Zapytaj tu jak to możliwe, może dostaniesz rekompensatę.😎

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

RLis - dla Ciebie, jako kupującego, jest zobowiązujący opis aukcji. Jak sprzedawca dokładnie opisał produkt - to nie rozumiem, jakie możesz mieć zastrzeżenia.

Wyszukiwarka Allegro - to jest dopiero totalna paranoja - oszukują zarówno kupujących jak i sprzedających - wyniki wyszukiwania są zoptymalizowane pod względem zysków dla Allegro.

Produktyzacja, kody EAN itp - nigdy nie będą działać poprawnie. Nie ma takiej możliwości, żeby Allegro stworzyło poprawnie działającą bazę danych wszystkich dostępnych produktów. To po prostu jest niemożliwe. A właściwie nie Allegro - to przecież jest przerzucone na sprzedających - ten obowiązek jest przerzucony na sprzedawców wystawiających towary do sprzedaży. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów