anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem wiadomość o tym, ze transakcja nie doszła do skutku, czy to wiadomość od Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
leotti
#7 Wielbiciel#

Dostałem taką wiadomość , czy to próba oszustwa ?

Witam, wczoraj zapłaciłem należność na PayU, a dzisiaj otrzymałem informacje że chcą mi zwrócić pieniądze, transakcja nie doszła do skutku, proszę o dane do wysyłki tj. adres i nr. konta bankowego i jeszcze dzisiaj wpłacę pieniądze. Dziękuję i przepraszam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mdrogeria
#21 Demiurg#

@leotti podejrzanie nie wygląda, pewnie sprzedawca ma problem z zakupionym przez Ciebie towarem . Zwróć uwagę kto jest nadawcą tej wiadomości , jeśli jest to sprzedawca możesz podać dane do przelewu wystarczy Imię i nazwisko oraz numer konta . Przed podaniem danych możesz się dopytać o powód zaistniałej sytuacji w ciągu otrzymanej wiadomości .

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@leotti czy możesz podać numer zamówienia, do którego dostałeś taką wiadomość?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wygląda na oszustwo, wiesz komu płaciłeś więc skontaktuj się ze sprzedającym w celu wyjaśnienia.https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/centrum-wiadomosci-allegro-LvY8REV7o...

oznacz moderatorów
leotti
#7 Wielbiciel#

Teraz dostałem taką wiadomość :

''Z powodu błędu w tytule płatności, transakcja nie została prawidłowo rozliczona, a środki nie trafiły na konto sprzedawcy'', wychodzi na to że błąd jest po stronie Poczty Polskiej, żle wpisano podmiot w tytule.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@leotti to nie brzmi podjrzanie, ALE na Twoim koncie jedyne nie zakończone płatności to anulowane zamówienie z 24 lipca oraz z 3 kwietnia. Teraz nie otrzymałbyś w tej sprawie wiadomości, a ponieważ wklejasz samą treść, a nie zrzut (więc nie widzimy kto ją do Ciebie nadał) to nie mogę zapewnić CIę, że ta wiaodmość pochodzi od nas lub od operatora płatności. Dlatego poprosiłam o numer zamówienia 🙂 
Może dotyczy to innego konta, bo z treści wnioskuję, że dotyczy to przelewu tradycyjnego, a z tego co widzę to raczej wybierasz przelew elektroniczny.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów