anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oznaczenie złego adresu za granica?

Marketplejs
#8 Zapaleniec#

Witam,

Jako, że sprzedawca niby wpisał zły adres przez co przesyłka do mnie nie dotarła. To, w historii przesyłki mam oczywiście decyzję o zwrocie do nadawcy martwi mnie natomiast status po tym;

17 gru 2021, 05:55
Zwrot do nadawcy

17 gru 2021, 22:12
Przeładunek w sortowni za granicą

17 gru 2021, 22:12
Oznaczenie błędnego adresu na paczce za granicą To znaczy że  co? Oznaczenie błędnego adresu za granica czyli że do nadawcy nie dojdzie?

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@Marketplejs Do nadawcy przesyłka wróci. Ciebie nie powinno to interesować. Jeżeli sprzedawca pomylił adres, to jest zobowiązany wysłać towar ponownie na adres właściwy lub zwrócić Ci wszystkie koszty. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Marketplejs  

Teraz raczej adresów nie wpisuje się ręcznie, są generowane na podstawie formularza dostawy który sam wypełniasz. Nie bardzo jest możliwe wpisanie złego adresu, Jesteś pewien, że podałeś prawidłowy adres ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Marketplejs
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odp. Pytanie, co jeśli sprzedawca podał swój adres nieprawidłowy? 

Numer przesylki:

13269301174611

Na DPD śledzenie można sprawdzić..  ostatni status to błędny Adres.. 

 

Sprzedawca też mi się wydaje podejrzany.. że rzeczy które sprzedaje to podróbki choć to tylko moje przypuszczenia..  I nie chce nikogo oskarżać. Ale konto od 5 miesięcy..  pomimo sporo pozytywnych komentarzy są i takie które sugerują  że rzeczy to typowe podróbki..  A pieniądze napisał mi że zwróci jak przesyłka do niego wróci.. 

oznacz moderatorów