anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płacę MyBenefit będę miał 700 zł zrobię zakup i zrezygnuję z towaru gdzie otrzymam zwrot na konto?

marek8406
#7 Wielbiciel#
  • Chcę zapłacić kartą maybenefit po czym zwrócić towar aby otrzymać pieniążki czy pieniążki zostaną przekazane na kartę ponownie czy na koncie Allegro i będę mógł je wypłacić na moje konto
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@marek8406 Ten bon będzie do wykorzystania podczas płatności w zakładce "Twoje zniżki", na dole po lewej przez 14dni, a wróci tam , jak anulujesz płatność w ciągu 24godz, a jak zakup to zgodnie z tym jak sprzedający zwróci środki.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marek8406 chcesz narazić sprzedawcę na spore koszty, bo chcesz wymienić bon na kasę, allegro powinno Ci zablokować konto !!!

Na szczęście przy takim zwrocie, bon wraca do wykorzystania na ponowne zakupy, więc nici z tego 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

marek8406
#7 Wielbiciel#
  • Oj tam od razu zablokować po prostu chciałem mieć gotówkę a nie pieniążki w postaci bonu które będę mógł wykorzystać Tylko na wybrane środki wybrane przedmioty. Poza tym na Allegro jestem już 18 lat
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mogłeś się zapytać przed zakupem, być nie musiał "kombinować".😊

oznacz moderatorów

marek8406
#7 Wielbiciel#

Ja nie wiem czy wy mnie dobrze rozumiecie Ja dostanę tą kartę z zakładu pracy MyBenefit i na niej będzie do wykorzystania 700 zł

oznacz moderatorów

drobok
#10 Popularyzator#

Dostaniesz nowà kartę lub wartość karty będzie uzupełniona. Na gotówkę nie licz.

oznacz moderatorów

marek8406
#7 Wielbiciel#

Okej dzięki za odpowiedź

oznacz moderatorów