anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatnośc Kartą problem z 3d secure

KADIMEXSA
#7 Wielbiciel#

Cześć!
Mam problem z płatnością kartą za zakupy.
Płatności poniżej 1000 zł przechodzą bez problemu, powyżej 1000zł niestety płatności są odrzucane - jako powód "błąd przy potwierdzaniu płatności w banku (3d secure)" problem w tym, że podczas płatności nie jestem nawet proszony o podanie kodu.  W banku nie ma żadnych limitów transakcji, kod 3d jest nadany poprawnie, co więcej to nie bank odrzuca płatnoć bo bank nawet nie widzi takiej próby płatności w swoim systemie.."

Usunięcie i dodanie karty na nowo nic nie daje..

Ktoś miał taki problem?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@KADIMEXSA, niestety jedynym rozwiązaniem jest tutaj kontakt z bankiem.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

KADIMEXSA
#7 Wielbiciel#

Kontaktowałem się już z bankiem, bank nie jest w stanie nic zrobić bo nawet nie mają "próby" transakcji. Transakcji jest blokowana jakby na poziomie Allegro.
Sam bank kazał się kontaktować z Allegro aby to oni sprawdzili czy po ich stronie nie ma błędu.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A ta płatność dotyczy tylko Allegro, nie masz ustawionego jakiegoś limitu?

oznacz moderatorów

KADIMEXSA
#7 Wielbiciel#

Tak problem jest tylko na Allegro, żadnych limitów nie ma ustawionych - potwierdzałem to nawet  z bankiem.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@KADIMEXSA Jeżeli płacisz przez internet to niektóre banki wymagają potwiedzenia, ale w aplikacji mobilnej > jak nie masz to nie potwierdzisz . ja mam taki bank co każdą trnsakcję kartą niezależnie od kwoty każe potwierdzać aplikacją w  telefonie. Mogło tego wcześniej nie być, ale banki ciągle wprowadzają nowe zabezpieczenia przed nieautoryzownymi transakcjami.

oznacz moderatorów