anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka ciągle w ,,w drodze,,

Client:93636757
#8 Zapaleniec#

Witam 

mianowicie moja paczka pokazuje 16.12.2020 pokazuje nadal datę 14.12.2020 i że paczka nadal jest ,,w drodze,, 

do mnie .

odnośnie na allegro pisze ze paczka jest u kuriera lokalnego ale dzwoniłem do UP w Słubicach i Konsultantka powiedziała mi że nie może mi pomóc bo ona widzi tylko to co jest napisane na śledzeniu paczki :https://emonitoring.poczta-polska.pl  czyli to co ja . 

więc zadzwoniłem do PL Post (Poczta Polska ) gdyż otrzymałem numer paczki  stamtąd, wpisałem numer paczki na :https://emonitoring.poczta-polska.pl  i pokazała mi się tylko informacja :Otrzymano dane elektroniczne przesyłki .Pani konsultantka powiedziała że w Słubicach nie dotarła do nich jeszcze żadna przesyłka o takim numerze 

 

nie wiem gdzie jest moja paczka sprzedawca mówił ze prawdopodobnie moja paczka zostanie dostarczona w tym tygodniu max do piątku czyli będzie to 19.12.2020

ktoś może mi zaradzić tu mówią co innego tu co innego i serio nie wiem gdzie jest moja przesyłka

dodam ze przesyłka idzie z zagranicy dokładnie z chin 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:93636757 Może jest jeszcze za granicą.

oznacz moderatorów

Client:93636757
#8 Zapaleniec#

😕 własnie nie rusza się i pokazuje ciagle status z 14 grudnia a jest juz 16 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:93636757 może wpadła na cło i jest sprawdzana ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:93636757
#8 Zapaleniec#

trudno mi powiedziec 😞 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:93636757 Ale po co Ty szukasz swojej paczki po różnych Słubicach i innych kurierach? Za paczkę odpowiada sprzedawca do czasu, aż ją otrzymasz. Do niego się z tym zwróć tutaj; https://allegro.pl/dyskusje/nowa Musi Ci udzielić wyjaśnień, jeśli nie udzieli, pomoże Ci tam pracownik Allegro. Jeżeli czas dostawy podany w ofercie minął, możesz odstąpić od umowy i domagać się niezwłocznego zwrotu wpłaty.

oznacz moderatorów

Client:93636757
#8 Zapaleniec#

jestem ze sprzedawca w stałym kontakcie czas według allegro przewidywany dostawy to 30-31 grudnia 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:93636757 odpowiedz jaki rodzaj przesyłki wybrałeś ??

oznacz moderatorów

Client:93636757
#8 Zapaleniec#

kurier 😉 nie miałem wyboru miedzy priorytetowy polecony itd

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:93636757 No więc po co się gorączkujesz? Poczekaj do 31 grudnia i odstąp od umowy na podstawie art. 5431 Kc, jeśli paczka nie dojdzie.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@xyz96  Nie zaginaj czasoprzestrzeni, 19 grudnia jest dopiero w sobotę. Trudno, żeby sprzedający odpowiadał za to co się jeszcze nie stało 😂

@Client:93636757  Skoro w drodze to właściwie o co robisz raban, dzisiaj jest dopiero 16 ?

Kiedy została nadana ta przesyłka?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Client:93636757
#8 Zapaleniec#

30 listopada

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:93636757 czasem to nie jest polecony ??

oznacz moderatorów

Client:93636757
#8 Zapaleniec#

tak jest to polecony 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:93636757Z Chin długo paczki idą i często się spóźniają. Jeśli sprzedawca takie oferuje to zajrzyj na jego oceny i komentarze.  Może to Cię uspokoi jeśli będą opóźnione nie tylko u Ciebie 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:93636757Dla listów poleconych, przesyłek firmowych poleconych oraz Paczek MINI wyświetlane są informacje o dniu nadania i doręczenia przesyłek, bez drogi ich przemieszczania.

Wyświetlane informacje mają jedynie charakter poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń wobec Poczty Polskiej S.A.

oznacz moderatorów

Client:93636757
#8 Zapaleniec#

no moze 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:93636757 No nie przyspieszysz w żaden sposób przesyłki. Zamawianie z Chin i oczekiwanie na przesyłkę to zawsze wielka niespodzianka, często dostajesz jak już o niej zapomnisz 😉 To Chiny z których kontenery z paczkami przemierzają pół świata z wieloma przystankami a czasem nigdy nie docierają 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

"a czasem nigdy nie docierają"

@ZibiK30Nie siej czarnowidztwa. @Client:93636757  ledwo się trochę uspokoił a Ty mu znów ciśnienie podnosisz 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:93636757  zastanawia mnie jednak co Ty masz za nr śledzenia? jak sprawdzasz śledzenie to pisze że skąd? a gdzie się kończy?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów