anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka jest od 6 dni w dostawie do Kolportera (miała być na drugi dzień)

sheena02
#2 Obserwator#

Zamawiałam produkt z informacją, że "przy zamówieniu do godziny 15:00, paczka dotrze do mnie jutro". Zamówiłam produkty w dniu śr., 29 grudnia 2021, 11:37 (6 dni temu). Do dzisiaj paczka nie dotarła.

W historii śledzenia przesyłki widnieje informacja z dnia 31 gru 2021, 07:15 o treści: Termin doręczenia przesyłki został ustalony z odbiorcą.

Nikt niczego ze mną nie ustalał, nikt się ze mną nie kontaktował. Dzwoniłam do Kolportera i Pani była zdziwiona tą sytuacją. Poinformowała, że z Kolportera nikt nie dzwoni i nie ustala terminu doręczenia. Pierwszy raz spotyka się z taką sytuacją. Jak to rozwiązać? Zależało mi,  aby paczka dotarła zgodnie z informacją o terminie dostawy w dniu 30.12.2021 r. a maksymalnie do 31.12.2021 r. Zamiast być na następny dzień czekam tydzień czasu i zaraz nie będę miała możliwości już jej odebrania.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sheena02 Czy kontaktowałeś się w tej sprawie ze sprzedającym? Jako nadawca może złożyć reklamację.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sheena02
#2 Obserwator#

Tak. Sprzedający napisał, żebym zadzwoniła do Kolportera i zapytała, co z moją paczką. Tak też zrobiłam i jak wyżej - nie uzyskałam żadnej konkretnej odpowiedzi.

W dodatku na śledzeniu paczki widnieje informacja, że niby termin odbioru został ustalony z odbiorcą, co jest kompletną nieprawdą, bo nikt się ze mną nie kontaktował. Mało tego - Pani z Kolportera sama powiedziała, że oni z nikim się nie kontaktują i nic nie ustalają. Pierwszy raz spotkała się z taką sytuacją.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Za towar do chwili odbioru odpowiada sprzedający i to on powinien składać reklamację, kazał ci dzwonić więc teraz najlepiej otwórz dyskusję i tam opisz sytuację: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów