anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka nie doszła na czas, co zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
joanne_26
#3 Debiutant#

Hej, zamówiłam na allegro parę rzeczy prawie dwa tygodnie temu, paczka do tej pory nie została wysłana, jedyne co, to sprzedający wprowadził numer przesyłki inpost (paczka nadal ma status oczekującej na nadanie). Napisałam do sprzedawcy, który powiedział, że mają opóźnienia w dostawie i na razie nie może wysłać mojego zamówienia. Normalnie zaczekałabym na paczkę, ale niestety w niedzielę wyjeżdżam na dwa miesiące za granicę i nie ma opcji, żebym dała radę odebrać przesyłkę, nawet jeśli dojdzie za tydzień czy coś. Z opisów aukcji wynikało, że paczka powinna była dojść maksymalnie w 2-3 dni. Pozostaje chyba zwrot, ale nie wiem co zrobić, skoro nie będę w stanie fizycznie odesłać przesyłki (jeśli dojdzie ona do paczkomatu, to po prostu wróci do nadawcy). Jak najlepiej postąpić w takim wypadku?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@joanne_26 jeśli to paczkomat, nie przejmuj się zrób zwrot sprzedawca albo nie nada, a jak nada to i tak wróci niepodjęta za darmo, a od czasu odstąpienia i tak musi Ci oddać kasę do 14 dni 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Frezer_CNC
#7 Wielbiciel#

Mam podobną sytuację, przesyłka była wybrana jako paczkomat ze smartem za 0 PLN, sprzedający otrzymał wpłatę, ale nawet nie nadał paczki, bo stwierdził, że nie ma już produktów na stanie i żebym zrobił zwrot. Rozpocząłem procedurę zwrotu, ale na drugim etapie muszę wskazać sposób odsyłki przedmiotu, a przecież ja go fizycznie nie posiadam, bo nawet nie został nadany. Co mam zrobić?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@joanne_26 Nie musisz czekać jak minął czas dostawy, klikaj "zwrot"i wówczas sprzedajacy ma zwrócić Ci środki, nie wysłał to wg Allegro ma 2dni na zwrot środków.

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

A najlepiej będzie, gdy skontaktujesz się ze sprzedawcą.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
zdunek_11
#8 Zapaleniec#

Wystarczy anulować zakup, sprzedający odda kasę,  pójść do sklepu i masz po problemie. 

oznacz moderatorów