anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

paczka nie dotarła, zwrócona do nadawcy

Kozi_9
#1 Nowicjusz#

Witam, zamówiłem przesyłkę do paczkomatu, wszystko było dobrze do momentu gdy została przyjęta do oddziału leżała tam 6 dni po czym dostałem informację, że jest zwrot do nadawcy, paczka nie dotarła do mojego paczkomatu a mi zwrócono dopiero dzisiaj pieniądze za towar lecz nie otrzymałem pieniędzy za przesyłkę mimo, że nie jest to z mojej winy. Pytanie czy sprzedawca w takiej sytuacji powinien mi zwrócić całość z przesyłką? Jestem stratny bo opłaciłem przesyłkę, która nigdy do mnie nie dotarła. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

A jaki to przewoźnik? A zakup od firmy czy prywatnego sprzedawcy? Sprzedający powinien zwrócić Ci koszt zakupu dostawę przy zakupie od firmy.

oznacz moderatorów

Kozi_9
#1 Nowicjusz#

Paczka była nadana przez InPost, zakup od firmy. Dodam, że ze sprzedającym jest bardzo utrudniony kontakt 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma czegoś takiego jak utrudniony kontakt, otwierasz dyskusję i tam sprzedajacy ma 24godz. na odpowiedź: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Kozi_9
#1 Nowicjusz#

Dziękuje za podpowiedź, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Zrobiłem jeszcze zgłoszenie na Allegro załączając fakturę, którą mi wysłali. 

oznacz moderatorów