anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka w paczkomacie.

mario34011
#7 Wielbiciel#

Witam nie odebrałem wszystkich paczek z multi skrzynki. Na infolinii nie odpowiada InPost. Czy paczka wraca do nadawcy  z powrotem.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jeśli ją kurier znajdzie, to zapewne wróci, chyba że trafi na innego użytkownika, np. nadającego paczki - jeśli będzie uczciwy to może jej nie weźmie. 

oznacz moderatorów

mario34011
#7 Wielbiciel#

Dzwonię już 2 godziny

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

722 444 000 oraz 746 600 000.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@mario34011 
Dla InPost-u ta skrytka jest już pusta (może być wykorzystania do nadania przez kogoś jakiejś przesyłki lub umieszczenia w niej kolejnej dla innego Odbiorcy).

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Próbuj nadal skontaktować się z infolinia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@mario34011 

Dobry wieczór,

abyśmy mogli zabezpieczyć skrytkę z paczką , prosimy o podjęcie kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta poprzez:

1) infolinię: 722 444 000 / 746 600 000 (czynna dziś do godziny 22);

2) wiadomość prywatną z opisem sytuacji, numerami paczek, opisem ich zawartości oraz numerem telefonu kontaktowym na pomoc@inpost.pl ;

3) wiadomość poprzez kanał czat/messenger (Konsultanci są dostępni jutro od godziny 8 rano).


oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Na infolinii musisz powiedzieć "chcę rozmawiać z człowiekiem". Wtedy bot przełącza do konsultanta, przynajmniej tak było jak ostatnio dzwoniłam.

oznacz moderatorów