anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka weekendowa niedostarczona w weekend

Skelita
#10 Popularyzator#

Mam - w sumie błahe pytanie - ale mnie to ciekawi, więc pytam.

Kupiłam rzecz i opłaciłam w czwartek (zakup ze Smart, powyżej 40 zł, dostawa do paczkomatu). Sprzedający przygotował paczkę w piątek rano i wysłał tego samego dnia. Paczka ruszyła w trasę. Byłam przekonana, że dostanę ją w sobotę ale trafiła do paczkomatu dopiero w poniedziałek. Po odebraniu okazało się, że nie ma czarnej, weekendowej etykiety.

Czemu przesyłka weekendowa nie dostała weekendowej etykiety?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

serwis-texas
#20 Guru#

@Skelita 

A to ciekawe. Rozumiem że wcześniej takowe dostawałaś. Napisz tutaj, najlepiej nr przesyłki to wywołamy InPost.

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

A czy na etykiecie jest napis "Allegro Smart"?

Pytam, bo kiedyś zdarzyło mi się wydrukować etykietę poza systemem Allegro.

oznacz moderatorów

kneblewski_pl
#8 Zapaleniec#

Nie każdy sprzedawca udostępnia paczki w weekendy - to wymaga dodatkowej opłaty. Może akurat ten sprzedający nie miał takiej opcji?
Ostatnio zdarzyło mi się odebrać paczkę w sobotę bo przy paczkomacie uczyli nowego kuriera. Więc też nie było czarnej etykiety, a paczka była. 
Pytanie do sprzedawcy czy ma zaznaczoną opcję dostawy w soboty czy to allegro znowu wyświetliło nieprawdę. 

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Jeżeli chodzi o paczkomaty Inpost, to wszystkie etykiety z czwartku oraz piątku są w wersji weekendowej. Oczywiście o ile nabywca ma Smarta i zakup przekracza 40 zł.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Skelita Czy w lewym dolnym rogu była informacją "Allegro SMART" czy samo "Allegro"?

oznacz moderatorów

Skelita
#10 Popularyzator#

Etykietę już wywaliłam, więc nie pamiętam co na niej było, a co nie. To nr tej przesyłki: 669100317253235018628159

Może @InPost się wypowie.

Żeby było śmieszniej, w ten sam piątek wysyłałam paczkę do swojego klienta - NIEsmartową. Była do odbioru w paczkomacie już w sobotę!

oznacz moderatorów