anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka zareklamowana

Kostek_tm
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, prosiłbym o pomoc ponieważ nwm co z tym robić. Dostałem paczkę do paczkomatu zgodnie z dniem dostarczenia, lecz zdecydowałem się zwrócić paczkę tego samego dnia. Problem w tym że nie odebrałem paczki z paczkomatu gdy zadeklarowałem o zwrot. Po kilkunastu sekundach dostałem SMS jak i na maila kod zwrotu którego umieszcza się na etykiecie paczki, żeby później wsadzić do skrytki zwrotnej. Problem z tym że ja tej paczki nie odebrałem i nie mogę odebrać ponieważ usunął mi się kod odbioru w aplikacji InPost i pisze tylko że przesyłka zareklamowana.

Co robić? Czy paczka sama wróci do nadawcy.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Powinieneś odebrać i dopiero zrobić zwrot jak już masz ją w paczkomacie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kostek_tm zgłosileś zwrot , wybrałeś Inpost jako jego przewoźnika to otrzymałeś kod , w czym wobec tego problem ?

oznacz moderatorów

Kostek_tm
#8 Zapaleniec#
prosiłbym o pomoc ponieważ nwm co z tym robić. Dostałem paczkę do paczkomatu zgodnie z dniem dostarczenia, lecz zdecydowałem się zwrócić paczkę tego samego dnia. Problem w tym że nie odebrałem paczki z paczkomatu gdy zadeklarowałem o zwrot. Po kilkunastu sekundach dostałem SMS jak i na maila kod zwrotu którego umieszcza się na etykiecie paczki, żeby później wsadzić do skrytki zwrotnej. Problem z tym że ja tej paczki nie odebrałem i nie mogę odebrać ponieważ usunął mi się kod odbioru w aplikacji InPost i pisze tylko że przesyłka zareklamowana.

Co robić? Czy paczka sama wróci do nadawcy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kostek_tm nic nie rób i tak namieszałeś zbyt dużo , paczka wróci do nadawcy to otrzymasz zwrot środków .

oznacz moderatorów